Voleybol da servis nasil atilir?

Arkadaslar okulun ve klubumun voleybol takımındayim. Pasorlukte ve smacorlukte gayey iyiyim kimsenin bir sikayeti yok fakat servise gelince bir turlu beceremiyorum. Her turlu denedim hem alttan hem ustten fakat top fileye degip bizim sahaya dusuyor. Herkes kendini sartlandirdigin icin atamıyorsun diyor. Kac kere takimima sayi kaybettirdim bu yuzden. Artik biktim var mı bir puf noktasi veya onerebileceginiz sey? Pratik yap demeyin çünkü 2 haftadir her sabah deniyorum deniyorum olmuyor.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Gucun mu yetmiyor?

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum boyum 174 kilom 55 gucle ilgili bir fikrik yok ama benden kisa kisilerde gayet gzuel servis atiyor benim beceriksizliğim

• Kolun gucsuz o zaman biraz kol ve bilek dambil calis

• Deneyecegim saol

• Pratik yaparak başaramadığın şeyi burada söyleyeceğimiz iki kelime ile çözebileceğini sanman cok garip

0|0
    0|0
    • Servisle ilgili bilmedigim birsey var farkli bir teknigi bilmiyor olabilirim? Yardimci olmayacaksan ne bu artistlik

• Buradan sana teknik nasıl anlatılır? Klüpte oynuyorum diyorsun madem öyle hocan ilgilensin mk troll müsün nesin

• Hocam milli takim antrenoru bana ozel vakti yok maalesef ayrica konu voleybol yani bunun nedi troll olabilir?

• Elini doğru şekilde tutmuyorsundur ya da yeterince güçlü vuramıyorsundur fileye çarptığı için. Hücum sahasındaysan belki olmaz ama orta sahadaysan smaç çek.

0|0
    0|0
    • Smac im iyi zaten pozisyonum smacor. Ama dedigim gibi servis attigimda top gitmiyor karsi sahaya

• Servis yerine alternatif olarak soyledim ben. Dedigim gibi elini duzgun tutmuyorsundur. Bas parmak isaret parmaginin birlestigi noktadaki kemikle vuruyorsan sıkıntı olmaz.

• Tamamdir tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...