Bjj sporuyla ugrasiyorum bir kadin bir erkegi baska nasil alt eder?

Sizce nasil alt eder bir kadin bir erkegi. Bjjden sonra cok erkek dovdum ayaginizi denk alin. Dominant olmak zor 😁

0|3
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dövüş sanatını ilk kez senden duyuyorum öğrendim. :) Kızların zayıf yönü ya da tarafı nedir bilmem ama :D Erkeklerim zayıf yanı belden aşağıda duran uzun bir sap var ya :D Yalnız bu güreş mi? Yasak değilse o uzun çubuğa tekme at sen bilirsin işini :) Onu bir dene :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• çene ve yataktada alt edebilirsiniz bizleri :D tek kurtarıcısınz bjj değil, bu ara bjj nedir la pembe :D cahilliğimide serdim ortaya böylece :(

0|0
    0|0
  • Sporcu bayanlardan çok dayak yediğim için biliyorum biraz ustalaşınca zor olmuyo erkeği alt etmek sizde bilirsiniz bunu zaten :D

0|0
    0|0
  • Sabır varsa aikido çok güzel savunma sanatı dır aikido bilen bir hatun çok rahat bir erkeği etkisiz hale getirebilir boks la uğraştım ben ama hep aklımda aikido kalmıştır

0|0
    0|0
  • bir kadın bir erkegi yaşlanınca alt eder kurt kocayınca kuzunun maskarası olur senin bugüne kadar dövdüm dedigin erkekler erkek degil sogan cücügü olur

0|0
    0|0
  • brezilya jiu jitsu sumu, ilk kez duydum ne kadar etkili bir kaç video izleyeyim, bakalım nedir ne değildir

0|0
    0|0
  • biraz seksi isen karşındakini çok rahat nakavt edersin görmüştşüm lfkskdsf

0|1
    0|0
  • Harbiden nick efsane :D. BJJ ne?

0|0
    0|0
  • Dominant kadınları severim :D

0|0
    0|0
  • olay budur işte bitanesin