Kapat

Bjj sporuyla ugrasiyorum bir kadin bir erkegi baska nasil alt eder?

Sizce nasil alt eder bir kadin bir erkegi. Bjjden sonra cok erkek dovdum ayaginizi denk alin. Dominant olmak zor 😁

0|3
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dövüş sanatını ilk kez senden duyuyorum öğrendim. :) Kızların zayıf yönü ya da tarafı nedir bilmem ama :D Erkeklerim zayıf yanı belden aşağıda duran uzun bir sap var ya :D Yalnız bu güreş mi? Yasak değilse o uzun çubuğa tekme at sen bilirsin işini :) Onu bir dene :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• çene ve yataktada alt edebilirsiniz bizleri :D tek kurtarıcısınz bjj değil, bu ara bjj nedir la pembe :D cahilliğimide serdim ortaya böylece :(

0|0
    0|0
  • Sporcu bayanlardan çok dayak yediğim için biliyorum biraz ustalaşınca zor olmuyo erkeği alt etmek sizde bilirsiniz bunu zaten :D

0|0
    0|0
  • Sabır varsa aikido çok güzel savunma sanatı dır aikido bilen bir hatun çok rahat bir erkeği etkisiz hale getirebilir boks la uğraştım ben ama hep aklımda aikido kalmıştır

0|0
    0|0
  • bir kadın bir erkegi yaşlanınca alt eder kurt kocayınca kuzunun maskarası olur senin bugüne kadar dövdüm dedigin erkekler erkek degil sogan cücügü olur

0|0
    0|0
  • brezilya jiu jitsu sumu, ilk kez duydum ne kadar etkili bir kaç video izleyeyim, bakalım nedir ne değildir

0|0
    0|0
  • biraz seksi isen karşındakini çok rahat nakavt edersin görmüştşüm lfkskdsf

0|1
    0|0
  • Biraz korktum ayağımı denk alacağım 😊

0|0
    0|0
  • Harbiden nick efsane :D. BJJ ne?

0|0
    0|0
  • Dominant kadınları severim :D