Ben körmüyüm yoksa gerçekten mi ilgilenmiyorsunuz ? :)

ya şimdi sorulara bakıyorumda .. geneli kızın biri erkekten hoşlanıyormuş. onun hareketlerini ölçmeye yönelik hareketler.

soru geliyor.

uzun bir süredir yanlızım. yanlızlığımın sebebi tercihten değil. istenmemekten :) birkaç kere denedim arkadaş olarak görüyoruz dendi. ama tabi bu sırada bana gelen hiç olmadı desek yeridir. neden gelemdiler dye düşünüyorum bazen de asıl soru o değil :)

belkide ben yanlış yere bakıyorum. siz hoşlandığınızı karşınızdakine nasıl hissettiriyorsunuz?

birşeyler yaşamak istiyorsun, onun dikkatini nasıl çekersin? ne gibi sözler söylersin. nasıl davranırsın

Güncellemeler:
sanırım cümleler arası bağlantıyı kuramadım.

sorularda kızlar hep birilerinden hoşlanıyorlar, ya erkeğin haberi yok bu durumdan ya da haberinin oldugunu düşünüyor bizim kızlar.

benim asıl sormak istediğim ise şu. siz biridnen hoşlanınca nasıl belli edersiniz bu durumu.

hiç belli etmem beklerim diyenlerde kuruyup kalsınlar evlerinde .)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ya işin aslı sadeec birinin çok yakışıklı olmasıyla bile o iş yeterli olur. başka da bir şey yapman gerekmez. Tamam bunu geçelim bir kere böyle şeyleri de sanal ortamda arama. O her şekilde reddedilme olasılığııyla berabr kalırsın. Gerçek hayatta da onu fazla sevmediğini göstermekten dolayı kaynaklandığını düşündüğün için mi yalnız olduğuna bağlıyosun orayı anlamadım?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yanlış kişileri seviyosun demek ki .

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

çok dengesizim hiç belli olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benimde sık sık karşılaştığım bir konu. sorunlarını dinlerken birde bakıyorsun arkadaş oluvermişsn :D

0|0
    0|0
  • İsi bilecen, ise gitmeyecen

0|0
    0|0
Yükleniyor...