Eskiden aşık olduğunuz kız...

Diyelim ki eskiden ölüp bittiğiniz bir kız vardı, 2 yıl boyunca kıza çok aşıktınız, ama o çıkmadı sizle, yakın arkadas kaldınız, çok samimi oldunuz ama sevgili olmadınız... sonra küsmediniz ama aranız açıldı gibi bişey oldu.. ama dediğim gibi küslük yok sadece daha az konusur oldunuz. neyse, şimdi sürpriiizz! O kızla aynı sınıfa düştünüz..onu her gördüğünüzde Onun hakkında ne düşünürsünüz? kısaca; (zamanında sevmişsiniz ama çıkmamışsınız çok yakın arkadas olmussunuz)

Güncellemeler:
Çok atarlı düşünmeyin ama, kızla çok yakın arkadaş olmuştunuz çok samimiydiniz onu da düşünün :D

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• valla aynı olay benim başıma geldi.

arada dürtüyor tabi olm belki değişmiştir duyguları diye.

sonra diyorum ki. saçmalama.. dostluğu daha önemli benim için. sevgili olsak büyük ihtimal anlaşamayacağız. bir süre sonra bitecek. ama arkadaşlık öyle değil

1|0
    0|0
    • Çoook haklısın, peki kızla muhabbetin azaldı diye tekrar arkadas olmaya calısır mıydın

• . biraz uzaklaştık. aramalarıma cevap vermedi felan . sonra çektim dedim bir sıkıntı varsa bileyim. ben sevmem öyle mesajlarımın havada kalmasını dedim. yok felan meşguldüm dedi.

birkaç kere daha yaptı. bidaha arayıp sormadım. rast gelirsek konuşuyoruz.

ama bu hoşlanmak olayından tamamen uzakta bir durum.

• anladım, teşekkür :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence o kişi senle yakın arkadaş olarak sevgisini azda olsa bastırmaya çalışmış ne olursa olsun aşkı tekrar alevlenir eğer çocuğa yüz vermeyeceksen hiç konuşma bence.

1|0
    0|0
    • Eğer yüz vereceksem? :D yani şu an umut vericek hiç bir şey yapmıyorum tabii ama..

• birini bırakmak için niye cıkıyım ki ya :(( çıkmadan önce ayrılığı düşünürsem zaten olmazzz:))

• umarım mutlu olursunuz boy boy çocuhlarınız olur ashahshas :D

• bir kere de olmaz ,oldu sandım da hikayeymiş

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun aşık olmam ben

0|0
    0|0
  • S2 tuttuğumu düşünürüm.

0|0
    1|0
  • Üfff sanane be salak derdim

0|0
    2|0
  • neyi kaybetti diye o sınıftan ya da okuldan biriyle çıkardım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zamanında istemiştim vermemişti kaltak :S

0|0
    2|0
  • Zaman aşkını öldürdüyse arkadaştan öte düşünmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...