Arkadaşlar bir bakarmısınız ??

Eski sevgilim tutturmuş biz evlenicez. Sen ne kadar zorluk çıkarırsan çıkart biz seninle evlenicez. Asıl olaya geliyorum diyor ki ben kurana baktırdım sen çıktın. Fal baktırdım. İstihareye yattırdım hep sen çıktın. Bizim işimiz imkansız gibi birşey. Ama o diyorki kaderine razı ol. Bende diyorum kaderi Allahtan başkası bilemez. Biz olucaz diyor. Bak görürsün. Sizin düşünceerinizi bekliyoruum..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• :))) nasibin nerdeyse gelir bulur seni. kurana baktırmak ne demek, fal zaten düzenbazlık, istişareye herkez yatamaz. bunları yaptırdığına göre çocuk seni harbi seviyor. ama zorla güzellik olmaz tabi

0|0
    0|0
  • Sorsana hangi ayette çıkmışsınız. Tövbe yarabbim.

0|0
    0|0
    • Evet ya. Töbe yarabbim. Kuranı kerimde nasıl çıkmışım onu hala anlamadım. Saçma saçma şeyler.

• Günaha girmiş hıyar ağası geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Hurafe onlar

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı bir sevgilin var,Evlenme onunla

0|0
    0|0
  • kuranda mı çıkmışsın?peygamber miymiş adam (haşa)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belki öyle hissediyordur

0|0
    0|0
  • Kuran a mı baktırmış ? o nasıl oluyormuş?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorumki. Töbe yarabbim çarpılıcaz yaa.

• ayrıl bence ondan

0|0
    0|0
  • Kurana nasıl baktırmıs ?

0|0
    0|0
    • bas çekme kardeş :)

• Bilmiyorum ki. Kurana baktırdım senin adın çıktı dedi.

• Öyle şeymi olur ya Kuran falmı yani tövbe tövbe eğer baska sey varsa bilemem istihareye falan yattım demis ya rüya ile amel edilmez bunuda söyle.ayrıca madem bu kadar inanıyor senle evleceğine zorlmanın alemi ne kaderde varsa illaki olur.

Yükleniyor...