Şampiyonlar Ligine katılacak 2.takım kim olur ?

Galatasaray'ın şampiyon olduğunu ve gruplara direkt katılma hakkını elde ettiğini varsayarsak sizce 2. takım Fenerbahçe mi yoksa Beşiktaş mı olur ve şampiyonlar Ligi ön elemesine katılır ? Ya da hangisi daha çok haketti ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş kısıtlı bütcesiyle sampıyonlar ligini sonuna kadar hak etti.Fenerbahce nin 10 kişiyle defans yaparak zevk vermeyen futbolu nnedeniyle beşiktaş diyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O kadro ve hocayla sınırları zorlayarak bir günlüğüne dahi olsa liderlik koltuğuna bile oturan Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den daha çok hakettiğine inanıyorum.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş katılsın isterim...

0|0
    0|0
  • tabiki fenerbahçe tabi aykutla aziz gitsin artık o ayrı.

0|0
    1|0
  • üff bize ne be salak :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaşım zorlar amazor

1|0
    1|0
  • 2.takım Fener olur. Fener şampiyonluktan sonra 2.liği de kaptırırsa artık koca bir yuh derim. :)

0|0
    1|0
  • fener bugun yenilirse beşiktaş 2. olur fenerin bir gs macı var kaybeder bence beşiktaş 2 macıda kaybetmesse fenerle puanı eşit olur avaraj farkıyla 2. olur

1|0
    0|1
    • Fener ikili averajda önde ama. Son hafta Karabük deplasmanı var. Beşiktaş ve Karabük taraftarları dostluklarıyla bilinir, son hafta Karabük süpriz yapabilir aslında. Durum biraz karışık

• niye ikili averajamı bakılıyor artık

• Uzun süredir hem de çok uzun süredir ikili averaja bakılıyor

• zor bence bjk nin gitmesi fb giderrr

0|0
    2|0
  • fenerin gs ile maçı var bence bjk de olabilir hem bu hafta fener yenildi keşke bjk 2.olsa

1|0
    0|0
  • Kalbim Beşiktaş'tan yana..

Bir Galatasaray'lı olarak..

1|0
    0|0
    • Açıkçası ben de Beşiktaş'ı istiyorum, futbol olarak hakettiler. Hem şampiyonlar ligine katılmaları Beşiktaş'ı maddi açıdan rahatlatacaktır. Umarım başta İbb olmak üzere rakipleri Fener'i yenmeyi başarır son 3 haftada

• Hak etmelerinin dışında da severim Beşiktaş'ı...

• Muhtemelen Fener olur.

0|1
    1|1
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • gs-bjk

katılır

2|0
    0|0
  • eğer aykut kocaman gönderilecekse fenerbahçe olsun..trabzonsporlu olarak söylüyorum

0|0
    1|0
  • fener olur

0|0
    1|0
  • fener bu maçta kaybederse,haftaya gs feneri yenerse ve son haftada fener karabük deplasmanında da puan kaybedebilir. Bence Beşiktaşın ciddi olarak 2.lik şansı var,enazından küçümsenemeyecek oranda şansı var

1|0
    0|1
  • Fener 2. olur ön eleme oynar elenir. Avrupa liginden devam eder. Para yine bize kalır :)

0|2
    0|1
Yükleniyor...