Trabzonspor 2016-2017 ?

Trabzonspor bu sezon sizce kaçıncı sırada bitirir yapılan ve yapılacak olan transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 4-8 arasında bir yerlere tutunur bence... ts nin futbol ikliminde köklü değişiklikler yapılmazsa başarı zor benim gördügüm bu...

0|1
    0|0
    • Verdiğin yorum benim düşüncemin tam tersi neden diyecek olursan Trabzonspor şampiyonluk yıllarında hep özünde yetişen yani Alt yapıdan yetişen futbolcularla şampiyonluk yaşadı Canlı örnekleri hami mandıralı Gökdeniz Karadeniz v. b. veve tekrar alt yapıya dönüşmeye var takım genç oyunculardan oluşuyor ve ersunyanal bu yılolmasada bbir dahaki yıl trabzonun ilk 2 deolacağınıa inanıyorum ve Avrupa liginde de ilerleyecek bir takım oluşacak takımda en yaşlı oyuncumuz şu an 28 yaşında oda yeni girdi tecrübeli oyuncularda gelecek hırslı bir takım oluşturuluyor ve emin olun bu takım dünya markası sponsorlar ve başkan Muharrem Usta Farkı ile Avrupa liginde de ilerleyecek bir takım oluşturuluyor Sıtat bitmek üzere ufak tefek şeyler kaldı onun sponsorudur QNB bank ın sponsorlugudur hep yüksek markalar ve kaliteli gelecek vadeden oyuncular la bu takım Avrupa kupalarında da derece yapacak

• anladım konuyu farklı ele alıyor olabiliriz bu normal ama bahsettiğin futbolcular kariyerli iyi futbolcular ama şampiyonluk yaşamadı o isimler ts deki hep bir özden yetişme ve şampiyonluk hikayesi 1970 li yıllardaki şampiyonlukluklar için kastedilen bir laf. ts nin benim en başarılı buldugum kadrosu abdullahlı, hamili, şotalı olan kadrosudur. kassettiğim yapısal sorun ve aşılması gereken sorun ise futbolcuyu ve teknik direktörü yutan o zemin ortadan kaldırılmalı, her sezona yarışan bir takım ortaya çıkartılmalı buna çaba sarfetmeliler , aynı zamanda başarılı yöneticiler getirilmeli, başarısız insanlarla zaman harcanmamalı, başarısızlıktada doğru öz eleştiriler yapılmalı, başarısız yönetimler başka konuları gündeme getirip başarısızlıklarını gizleyip taraftarı aldatmaktan vaz geçmeli, onun dışında yeni sponsor iyi gelişme yeni stadta yeni hava katar ama yine diyorum o futbolcuyu ve teknik direktörü yutan kaçıran o elverişsiz iklimin takımı yeyip bitirmeszine izin verilmemesi lazım...

• QNB Trabzonspora sponsor oldu.
    Bu işte bir şey var. Trabzon şampiyon olursa şaşırmayın.

0|0
    0|0
    • Muharrem Usta Farkı :)

• Aga hakkatten bende şaşırıyorum ama eminim ki 2 yaa 3 yıl içinde Trabzonspor avrupada da çok konuşulan bir takım olacak muharrem usta çok iyi işler yapıyor trabzonda yaşıyorum baya takip ediyorum da ilkkez tüm borçlar aynı anda ödenmeye devam ediyor ve alt yapıya acayip bir önem gösteriliyor kardeşim de alt yapıda en fazla 2 yıl içinde A takıma cıkacam abi dedi şaşırdım yani yasbortalaması en genç takım olacak Trabzonspor ve en fazla 2 ya da 3 yıl a Avrupa liginde de konuşulacak ekin ol bu sponsor ve sıtad sponsoru daha ac8klanmadı ama hakkatten dünyacaünlü markalar söylentilerden

• Kısaca Karadeniz fırt8nası bukez koparacak

• İlk 5 e girer

0|0
    0|0
  • 10'nuncu olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...