Portekizin kupayı almasını nasıl değerlendiriyosunuz?

Evet ne düşünüyorsunuz sizce tesadüf mü bence hakederek aldılar

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar alın teri ile aldilar kötü oynamıs olabilirler ama hiç yeniediler hakettiler kupayı oley oley portekiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• Yarınki portekiz gazetesi başlıkları;

Alttan aldık yeteri kadar, artık herkes #Ederi kadar...

1|2
    0|0
  • turnuvalar böyledir genelde kimse sonuca şaşırmasın, daha önce danimarka bu suprizi gerçekleştirmişti ve yunanistan tabiy ki, hatta yunanistan kazanırken sürekli defans yaparak kazanmıştı ve bir ton eleştiri almıştı ama şunuda demek gerekir bir italya, bir fransa, bir almanyanın futbolu yoktu portekizde, biraz final yolundaki eşleşme şanslarıda vardı yanlarında çünkü diger kanattan gelseydi epeyi zolu rakiplerle mücadele edip final bileti almaya çalışacaklardı... tebrikler portekize :D

0|1
    0|0
  • Turnuva boyu berbat oynadilar.

0|1
    0|0
  • Nedenini bilmiyorum ama Portekiz'in kazanmasını istiyordum. Kazanmalarına sevindim açıkçası. Portekiz turnuva boyunca çok eleştirildi hiç maç kazanamadılar diye. Ben hak ederek kazandıklarını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı Turnuvanın sıkıcı takımı

1|1
    0|0
  • hak etmediler ama futbol böyle bişeyy sonuçta aldılarr

0|1
    0|0
    • Ćok iyi oynamadilar ama hakettiler herzaman iyi oynayan kazansa turnuvanın tadı olmaz o zaman

• Maçı izleyemedim ama buraya kadar tesadüf le gelmiş olmazlar adamlar hak etti helal olsun

0|1
    0|0
  • ben portekizi tutuyordum en başından beri ama şöyle bir gerçek var turnuva boyunca kötü oynadılar şanslarının sayesinde kupa aldılar

0|1
    0|0
  • Hep Son Dakikalarda Penaltılarda Geldi.. Bence Asıl Hak Eden Almanya..

0|1
    0|0
    • Öyle düßünürsek her maçı almsnların jazanması ve her kupayı onların kazanması lazım öylede tadı olmaz bence belcijada cok iyi oynadı ama elendi

• Orası öyle adamlar iyi oynuyor

• Yaa kardeşim Almanya Gerçekten iyidi.. Neyse kısmet değilmiş adamlara..

• bence tesadüf değik turnuvanın başından beri bana göre en iyi defans kollektif geriye dönük defansa sahiplerdi normal yani

0|1
    0|0
  • adamlar turnuva boyunca normal surede 1 kez kazandi heralde boyle bisey yok sanirim

0|1
    0|0
  • Türkiye'de ki Ermeniler üzülmüştür beter ol fransa

0|1
    0|0
Yükleniyor...