Gözlemlerim sonucu bir şeyi fark ettim

facebookta ilişkisi olan, nişanlanan, evlenen insanların fotograflarını neden begeniyoruz yani adamlar bir foto paylaşıyor hemen yüz kişi begene tıklıyor siz mutlusunuz biz degiliz cekemiyoruz mutlulugunuzu ama içimizdeki bu sucluluk duygusunu bastırmak için sizin adınıza mutluymusuz gibi yapıyoruz olabilir mi bunun altındaki gercek neden yoksa gercekten baskalarının mutluluguna mutlu olacak kadar kestik mi kendi mutlulugumuzdan umudu

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mesele resmi mi mutluluğu mu beğenmek değil ki zaten. İnsanların boş olması ve yediği her haltı sn sn resimleyip face ye atması ya da yaptığını yediği haltı nerde olduğunu yazması olayı zaten. Genelde beğenenlerde bayan olmakla birlikte "ay çok güzel çok hoşsun harikasın canım" lı yazarak övgüler yağdırmakta bayan olan karşı tarafta "ay teşekkürr ederim canım o senin güzelliğin yok bakan gözlerin güzelliği yok sende öylesin bebeğim" gibi klişe laflar etmekte. Kısacası körler sağırlar birbirini ağırlar. Kaç kişi beğenmiş diye her dk bakarlar iki lafı bie araya getiremeyenler sitelerden alıntı özlü sözler yayınlarlar. Ayrıca ben daha görmedim ki bir erkek başka erkeğe arkadaşına "canım harikasın çok yakışıklısın yok Allah özene bezene yaratmış yakışıklılığa bak ya kime çekmiş" vs vs dediğini...Kısacası bir çok insanın hayatı işi gücü face olmuş. Utanmasa sıçtığını yattığını kimle seks yaptığını da yazacaklar ki demedi demeyin bak bunlarda olacak yakındır. Restaurant ta yemek yer masayı çeker faceye atar sabah evde kahvaltı yapar pazar kahvaltısı der faceye atar ya arkadaş kime ne yaa kime ne bana neee? Kimin umurunda sen napıyorsun ne yiyor zıçıyorsun? kime hava atıyorsun işin gücün yok mu? Daha evvel face mi vardı? Neden kendimiz olmuyoruz neden tribünlere oynuyoruz? Unutmayalım ki bir insanın değerini face de paylaştığı gönderiyi kaç kişinin beğendiği değil yolda yürürken kaç kişinin onu adam sayıp selam verdiği gösterir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beğenmek ve beğenmemek tuşla değer kazanıyorsa eğer sorun yok. bence boş şeyler

0|0
    0|0
  • çünkü dostlarımızın mutluluğunu paylaşıyoruz onların mutlu olduğuna seviniyoruz :) bir arkadaşın mutluluğunu görmek sevindiriyo.

0|0
    0|0
  • Başkalarını mutluluğunu gördükçe sizi mutsuz ediyor. Karsınızdaki kişiye karsın olumlu birseyler şöyliceksiniz. Fakat arka planda siz kıskanıyorsunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :) ya çok tatlı yazmışsın..ben facebookta aktif değil hallerindeyim, görmemiş gibi yapıyorum gerçekten 2 kahve alıp konuşabildiğimiz insanlar dışındakileri...bölece sosyalliğimi traşlamış oluyorum, benide sadece sevdiğinden emin olduklarım takip ediyor bu durumda ama olsun 250-300 kişi hergün gülücükler filan yapmacıklaşacağıma..

0|0
    0|0
  • ben o insanların fotoğraf çektirmesini değil o fotoğrafı beğenirim yani sevgililermiş değilmiş umrumda olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...