Eski sevgiliniz en iyi arkadaşınıza teklif etse zorunuza gider mi?

sevgilinizden ayrıldınız ve o gidip en iyi aradaşınıza teklif etse oda kabul etse ne yapardınız..?onu hala seviyorsunuz diyelim...?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• İkisinde .mına koyarım , biri bana ihanet ettiği için diğerinide kardeşim sandığım için . Onları hiç dert etmem ama huzurlarını kaçırana kadar da uğraşırım gerekirse o kız arkadaşımı kendi evinde döverim bunu yaparım yani :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• intikam her zaman geri tepen bir silahtır

1|0
    0|0
  • önce en yakın arkadaşını değiştir

1|0
    0|0
  • en iyi arkadaşım ? kabul etmişse en iyi değildir.. seviyorsam da susarım ve arkadaşımla da konuşmam

1|0
    0|0
  • Umurumda bile olmazdı , çünkü biten ilşiki bitmiştir giden de sevgisiyle birlikte gider.

1|0
    0|0
  • Onu hala sevmem, sevemem. Ama en iyi arkadaşım bile bunu yapabiliyorsa, insan seçimleri konusunda galiba bende de sorun var ..

0|0
    0|0
    • sende ne sorun olabilir ki?

• O çocuğu en iyi arkadaş olarak gören kişi kim ? Ben.

ve en iyi arkadaşım bile bir zamanlar benim sevgilim olan biriyle çıkıyorsa, demekki en iyiyi geçtim arkadaşım bile değildir.

Burda olan bir ihanet değil, benim arkadaş seçememdir. ve sevgilim de bunu bana yapıyorsa demekki insan seçimim konusunda ciddi hatalarım var. Ciddi yanlışlar yapmışım. Yapmışım ki en iyi arkadaşım ve sevgilim şu anda birlikte takılıyorlar ..

• ikisininde yüzüne tükürürüm ama biri benden ayrılıp en iyi arkadaşıma teklif etse zaten arkadaşım kabul etmez :D kabul ediyorsa zaten en iyi arkadaşım değildir.

0|0
    0|0
    • öyle emin konuşma..bu devirde annene bile güvenmiyeceksin...bende arkadaşıma çok güveniyordum ama erkek arkadaşım beni brakıp ona teklif etti oda kabul etti..ve o arkadaşıma bir iki laf ettim ilişkiy bitirdi...erkek arkadaşımda beni suçlu buluyordu..senin yüzünden ayrıldık diye...:(:(

• İkisininde ağzına sıçar kendi pisliğimde boğardım

1|0
    0|0
  • Onu yapabilecek potansiyelde birini sevmemki..

1|0
    0|0
  • Yine mi drama:/ ikisinin başlarına kara belalar musallat ederim. o_O

0|0
    0|0
  • ikisini de döverim.

0|0
    0|0
  • derbedere bağlardım herhalde

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım önce gelir bana söyler zaten.

0|0
    0|0
    • eminmisin?

• En yakın arkadaşlarımı çok iyi seçtiğimi düşünürüm. Ha dediğin gibi bir durum yaşarsam ikisini de silerim. Çok içimde kalır duygusal düşündüğüm zamana gelirse daha kötü şeyler de olabilir.

• ikisi de çok önceden hayatından çıkarman gereken karaktersiz canlılarmış dersin ve yol verirsin ..

0|0
    0|0
  • Hiç sallamam..Gitmişse silmişimdir..Ne yaparsa yapsın..

0|0
    0|0
  • şişeyle vururum kafasına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabikide gider.ikisiylede asla konuşmam ama bir intikam alma çabam da olmaz harcadığım zamana yazık anında silerim

1|0
    0|0
  • zoruma giderdi tabi..ama ikisini de silerdim

1|0
    0|0
  • her ikisiylede baglantımı keserdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...