Kickboks vs Wing Chun?

Ben kickboks, babam ise wing chun biliyor. Dövüş sanatlarında ikimizde çok başarılıyız ama her birlikte dövüştüğümüzde ben tedirgin oluyorum. Babam seri, ben ise kuvvet ve esneklik açısında iyiyim. Sizcs kickboksla onunla yaptığımız dövüşte nasıl yenebilirim? Bu sırf babam için geçeeli değik genel olarak farklı bir dövüş sporuyla ilgilenen insanlar için. Babam aray fazla mesafe bırakıyor ve bu da işimi zorlaştırıyor, tekmelerle yetiniyorum. Ayrıca şubattan bu yana bu sporu yapıyorum ve gittiğim spor salonunda en iyilerden bir tanesi benim yani hızlı öğreniyorum. Bu sporu ne kadar ilerletmem gerek, ve hangi spor nakavt etme açısından daha iyi. Ve bu sporu uzun yıllae devam ettirmeyi düşünüyorum. 5-6 yıl ve daha fazlası gibi

Güncellemeler:
Yeni

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• wing chun her zaman yener :D bende eskiden wing chun çalışırdım :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Baban gibi wing chun seçmeni öneririm Hangi wing chun a gidiyor peki

0|0
    0|0
    • Hangi derken? Aslında bende wing chun a gidicektim ama biz İstanbul'da oturuyoruz ve beşiktaşa gitmem gerek. Bu da bize uzak kalıyor. Ayrıca şimdi bırakabileceğimi zannetmiyorum. Sence kaç senede iyi bir şekilde bunu kavrayabilirim

• senden dayak yemek isterdim :)

0|0
    0|0
  • MMA yap

0|0
    0|0
    • Mma yı da araştırdım ama evime baya uzak. Yoksa bunu da yapmayı düşünüyordum. Hatta krav maga yapıcaktım ama hep uzaktı malesef

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...