Bir erkekde/kızda katlanamadığınız, dayanamadığınız huylar nelerdir ?

Mesela ben bir erkeğin alıngan olmasına, trip atmasına, kültürsüz olmasına katlanamam. Birde fazla küfürbaz olmasın mümkünse yani arkadaş ortamı beni bağlamaz ama benim yanımda mümkünse öyle olmasın. Peki siz karşı cinste neye katlanamıyorsunuz ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Erkegi erkek olarak kadını akdın olarak düşünmedikten sonra ortasınu bulamazsınız.

Erkek : cogu alısveris sevmez, mac izler ,arkadaslarıyla bazen dolasmak ister

kız : alışveriş sever , ilgiyi erkekten cok ister , arkadaşlarıyla olmasa da sevgilisiyle izne gitmek ister.

daha bir sürü sey var.

erkek ve kızın yapısı farklıdır unutmayalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• E hani buton yok :(

0|0
    0|0
  • Aile geleneği olan küfürden ne kadar çabalasam da kurtulamıyorum, belki bunun getirdiği eziklik yüzünden bende yanımda küfür ettirmem. Kendim ederim saçma işler işte.

0|0
    0|0
  • dırdıra bıle katlanırım bellı bır noktaya kadar ama sımarıklıga gelemıyorum.hakkaten kac yasına gelmıs kız hala kucuk cocuk gıbı trıpler davranıslar.sanırsın 7.gobekten ıngıltere velıaht prenses adayı

0|0
    0|0
  • en çok dikkat ettiğim kızın olgun bir karaktere sahip olmasını yaşının olgunluğunu benimsemesi cıvık hahaha huhuhu kızlardan nefret ederim selam bile vermem kültürlü ve konuşmasını bilmeli diksiyonu düzgün olmalı

0|0
    0|0
  • fok balığı gibi konuşan kızları hep öldürmek isterim

0|0
    0|0
  • Kapris ve tripler

Küfürlü ve argo konuşmalar

Kendini çok önemli bir halt sananlar

0|0
    0|0
  • Bidi bidi bidi erkeklerin en lezzetli yeri beyinleridir cunku bukadar kadin yaniliyor olamaz :)

1|0
    0|0
  • küfürlü konuşmalar

iğrenç makyaj

0|0
    0|0
  • sabrımın sınırı yok o yüzden pek dert etmem :)

0|0
    0|0
  • karşı dağları ben yarattım edasıyla gezen kızları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aklını kullanamayan, nerede ne yapması gerektiğini bilmeyen, konuşmasını bilmeyen tiplere tahammül edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Saygısız, nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, trip atan erkek hiç çekilmiyor ve çok itici :)

0|0
    0|0
  • her gördüğü kıza bakan,kızlarla samimi olan,psikolojik baskı kurmaya çalışan,kendini acındıran erkekleri sevmem

0|0
    0|0
  • İlgi bekleyen saygısız olan

0|0
    0|1
Yükleniyor...