Kızlar erkek arkadaşınız tayt giyip pilates yaptığını görseniz sorun yaratır mısınız?

Kızlar bu sorum size soruyu eşcinselikten veya benzeri başka bir durumdan tamamyle alakasız soruyorum. Eğer erkek arkdaşınızı tayt giyip pilatese falan gittğini görüyor ve öğreniyorsunuz (yani bu özlikle gizlemiyor ama ) bu sizin için sorun olurmu? nsl bakarsınız gayet normalmi karşışarsınız ve ne dersiniz kendisine? ben kendi fikrimide belirteyim spor yaparken tayt en rahatı oluyo erkeklerinde bunu giymeye hakkı var bende nsl biz erkekler kızların ne ile spor yaptığına karışmıyorsak sizde bizim karışmamaılsınız yani eşitlik budur ama sizlerin fikirlerini merak ettim ?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• giysin ya banane hatta sevimli olabilir :D

1|1
    2|0
    • teşekkürler yorum için işte böyle hanımları görmek çok hoş oluyo modern düşünceli... hem ne giydğinine ne kaırşırki çiftler biribrinin öyle değilmi

• wlla bana söz kalmadı blsbkt çok teşekkür ederim sanki gayim diyorum yaa heya allahım derdimi anlatamadım sanırım anlaışmaycakta onalr açısından

• ya sen boşversene milleti ne yapmak geliyosa içinden öyle yap senin hayatın bu

Kızlar Ne Diyor 11

• hiç orun yaratmam hatta teşvik ederim.Gisin ne olacak.

0|1
    0|0
  • giymesin

2|0
    1|1
    • senden izin alcaktı oda öylemi

• hadi lan klavye şeysi.

• varya kızlar yöle bir terbiyesiz olmşki 2. lan diyen bugün yok yok ben uğraşamam sizinle

• rahat oluyo dıye tayt gıyen erkek agır ılıktır agır gaydır agır yumusaktır , yemısım sporunu oda yenımı cıktı la tobe tobeee.

0|1
    3|1
    • sen tam bir gericisin

• bır gayın sozlerıylemı bıtmıs durumdayım :D sana sormalı asıl arkadan nereye gıttıgını ucube seni :D gelecegin 1 numaralı tro su :D

• ya sen ne tür bir kaşar olmuşsun okadar laf söyledim hiç utanmak yok yaa.. neyse ben artık susuyorum acıdım birazda sana çünkü hayatın boyunca biryerin genişmeye devam edecek kaderin bu neticede :) erkeklerde böyle bişey yok belkide bundan hırslısın bize senide anlıyorum sorun yok

• iyi bende kramponumu giyip maça çıkıyım bari.

mk olur mu öyle şey :D adam gibi spor yapsın , vücut geliştirsin ya da işte. pilates

ne tayt ne ? öyle adamın yanımda işi ne :D

2|0
    3|1
    • +111111111111111111111111111111

• :D :D sana bir sürüü ++:D

• başak kızlar beni destekliyo gibi gidip onlarada yorum yapıp rahatsız etmeyin! siteden atılma pahasına bildirim hadisiniz hadi çıkın gidsin şimdi birdahada asla benim konuma yorum yapmayın

• Sorun yapmam severim plates

0|1
    3|0
    • teşekürler senin gibi modern kişileri görmek güzel oluyo baksana aşağıdkai yorumlra :S

• Okumaya lüzüm yok!bir taytı ilginç gören zihniyete cevap hiç yok!

• sporunu yapsın da tayt giymek zorunda mı :)

1|0
    3|0
    • tayt spor yaprken en rahatıdır hemde şöyle bir durum var senelerdir pilates ytapan birisi olrak biliyorumki hocalar hep kasları görmek ister ve mükün olduğunca dar şeyler tercih edin diye uyarırılar

• bende öyle düşünüyorum :)

• iyi sen daha ılımlı bakıyorsun dövcek beni birkaç kişi aşağıda :D

• yapmaz ama tayt giymese iidi -.-

1|0
    3|0
    • yaa enrden aldınız bu taytıda kız kaıyfeti yaptınız

• çok gülerdim :D

dogum gününde artık sana ne hediye alsam diye düşünmeme gerek kalmadı diye takılırdım biraz :D

Fitnessa gitse tayt giyse neyse ortalar birbirini ama hem Plates hem Tayt itici olur sogurdum anlık olarak heralde :D

0|0
    3|0
    • ya ben tayt giymiyorum bir arkdaşım yaşıyo bu durumuda.. pilatesi neden kız sporu yaptınız onuda anlayamadım :)

• bilmyorm ya ne bilym hayal ettim şimdi çok komik bir durum :D

sogurdum ya anlık olarak belki sonra normal karsılardım ama o an ona igrenerek bir bakış atar sonra kahkahayı patlatırdım :D

• hep bu recep ivedik geliyo... sen hiç erkekte güzel duran tayt hayal edemiyosun dimi sporcu adamdan bahediyoruz pilates yapan bide vücudu şekillenmiş falan yani nedne kötü dursunki

• Olur tabi, tayt giyinen erkek ne.

1|0
    3|0
    • anlamadım desteklemrisin karşımı çıkarsın ?

• zoruma giden şu kızlar her türlü kıayfeti sahipleniyo ama erkekler çuval gibi pantolon ve tshrt başka bişey diyermiyoruz yasak herşey ysak bize hapishane hayatı yaşıyoruz

• ee napak yani doğanın kanunu bu. bana itici gelir iyi günler.

• Yok öyle bir sevgilim olsun istemem .

0|0
    0|0
  • Sorun etmem spor yaparken giysin taytını giyme, giyemezsin istemiyorum demeye hakkım yok.

0|2
    4|0
    • tabi zaten onu belirttim sadece amacına uygun olrak giycek sporda.. peki çok teşekkürler bu arada cvb için

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben giymezdim.Giyene saygım var ama iç çamaşırı da giysiler.Yoksa zaten görüntü hoş değil 2 katı kötü olur.İyi sporlar...

0|0
    1|0
  • çocukken fistan giyerdim ben :D

0|0
    2|0
  • öndeki takımları napcaz panpa:D

0|0
    2|0
Yükleniyor...