Hala Portekiz'in futbolunu eleştirenler var mı?

Adamlar finale çıktı eleştirdiniz. Şimdi Fransayı deplasmanda deli edip Avrupa Şampiyonu oldular. Hala eleştiriyor musunuz?
Birde bunlar Ronaldosuz oldu üstelik hakem bile Fransayı savunmaktan utandı.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• İyi oynuyorlar yalan uok
    Hatta süper

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Turkiye liginden kupayı kaldıran tek futbolcuya selam durun , bitti dedikleri adam önce lig şampiyonu takımda oldu sonra avrupa sampiyonu

0|1
    0|0
    • Quaresma'yı kıskanan çok. Sırf Quaresma izlemek için stada gelen onlarca renkli taraftar tanıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Eleştirilebilir bu normal ama adamlar kupayı aldı öyle ya da böyle tebrikler. Turnuva boyunca 90 dakikalarda 1 galibiyetle kupayı almak her ülkeye nasip olmaz helal olsun.

0|2
    0|0
    • Önemli olan kupayı almak. Fransa buraya kadar hakemlerle geldi. Finalde de hakemin etkisi vardı. Uzatma dakikalarında Fransaya kırmızı kart vermedi

• portekiz tam bir turnuva takımıydı ve 2004 te lizbonda yunanistana verdikleri kupanın aynısını kendileri kazandılar aynı futbol mantelitesiyle sıkıcı ama başarıyı kovalayan bir futbol

0|1
    0|0
  • Ben doğru dürüst futbol göremedim portekizden. İzlanda bile hakkıyla oynadı

0|1
    0|0
    • Sadece Almanyayı izlediysen görememişsindir. İzlanda çok az pozisyona girdiği maçta İngiltereyi yendi ama tabi ki başarı sağladılar.

• Kupa zaten bir garip ve zevksiz oldu. Hiç heyecan alamadım ben

• Çok dikkatli oynadılar bende zevk almadım pek ama 2. yarının sonlarıyla uzatma dakikaları baya güzeldi :)

• ben demiştim kazanır

0|1
    0|0
  • tebrikler portekiaze

0|1
    0|0
  • Ona yapılan hareker sarı kartlıktı, Payet sarı kart görmeliydi amaaa sonuçta darbeye bağlı bir durum bu, Ronaldo devam edebilirdi.
    Aynen küçük bir kız çocugu gibi ağladı ve sürekli çıkmak istedi. Bunun tek sebebi, maçı kaybedeceklerine olan inancıydı. Kaybeden takımda olmak istemeyip, arkadaşlarını ve ülkesini sattı adi.
    Ronaldo oyundan defolunca, takım arkadaşları "biz Portekiz milli takımıyız, bu takım Ronaldonun takımı değil, bizde varız" psikolojisi içine girip, maçı uzatmalara götürdü.
    Ve inşallah Portekiz alır kupayı
    Ve aldı

2|4
    0|0
    • Güzel senaryo :) Adam sakatlandığı halde oynamak istedi ama sakatlığın ciddi olduğu anlaşılınca çıkmak zorunda kaldı. Böyle futbolcular için kaybetmek gibi bir şey yok çıkıp oynamak var.

• Eğer bahsettiğin gibi korkak biri olsaydı maçtan çıkıp bir daha girmezdi. Maç normal bir maç değil. Avrupa şampiyonluğunda rövanşı da olmayan bir final. Sakatlanan futbolcu da Portekizin en büyük silahı. 3 kez girip çıkmasının nedeni de en büyük silahı kaybetmek istememek. Bu adam daha bu yıl şampiyonlar ligini kazandı fransa'dan mı korkacak :D

• Kardeş, eğer maçtan gidip bir daha girmese herkes ona korkak derdi çünkü abartılacak, yani tamam sarı kartlıktı ama oyuna devam ettirmeyecek bir faul değildi.
      Adam kurnaz, 2-3 defa kendini deniyor gibi yaptı, oysaki domuz gibiydi :D

• Portekizin futbolunu skym
    Bu turnuvanın en iyi futbol oynayan iki takımı İtalya ve Almanya yok, dötü boklu fransa ve portekiz final oynuyor.
    KABUS GİBİ YAHU

0|2
    0|0
    • Normalde favori Almanya idi ama Fransa hakemlerle Almanyayı eledi. Almanya - Portekiz karşılaşması olsa Almanya çok rahat kazanırdı zaten. Portekizin hakkını yemeyelim bu final için gerçek favori Portekiz. Turnuvanın en dikkatli futbolunu oynadılar. Futbol sadece bol gol atmak değil uzatma dakikaları dahil mücadeleyi bırakmamaktır futbol.

• İyide yeğen, benle aynı şeyleri düşünüyorsun zaten :)

• Hemen hemen. Almanya hakem kurbanı olmasaydı şampiyonluğu en çok 2. hak eden takımı Portekiz. İtalya sadece 2 maçta iyi oynadı onun dışında yok gibiydi. Portekiz de son maçlarda oldukça şanssızdı. Şansız oldukları halde rahat rahat oynadılar :D

Yükleniyor...