Fransa - Portekiz maçı için düşünceleriniz?

Kazanan Portekiz oldu, finale kadar oynadıkları oyunla Fransa favori gibi görünse de.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Keşke Fransa kazansaydı
    İddaa mı kaybettim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Fransayı 1 adım önde görüyordum ama 90 dakika üstün futbola karşılık gol bulamadılar uzatmalardada iyi olan taraf portekiz di ve kazandılar tebrikler.

0|0
    0|0
  • Şanlı almanyamız nasıl yenildi ben hala ordayım mk.

0|1
    0|0
  • ben kazanır dedim portekiz cok iyi oynuyo

0|0
    0|0
  • portekiz kazandi

0|0
    0|0
  • şerefli oyuncular sevincinden ağlıyor, takımını satan çünkü maç başlamadan kaybedeklerine inanıp, kaybeden takımda olmak istemeyen ronaldo ise utancından ağlıyor.
    Sakın kimse tutupta gerçekten sakatlandı demesin !
    Gerçekten sakatlanan insan adım atamaz, ama bu deyyus 2 kez oyuna tekrar girip, 3 kez geri çıktı. Ulan o kadar büyük sakatlığı olan oyuna girebilirmiydi hiç? ...

3|0
    0|0
    • Futbolla ilgin olmadığı çok belli. Yan çapraz bağlarına aldığı darbede her koşuşunda sancı yaşarsın. Oyuna 2 kez girmiş 3 kez çıkmış bununla ilgisi yok adam kendini denemek için oyuna girdi baştan kaybedeceğine inansa sakatlanır direkt oyundan çıkardı oyuna girip kendini denemezdi.

• Yaş ile ilgisi yok amcacım futbolun, senden daha çok futbol oynadığım daha çok maça gittiğim ve maç izlediğim kesin. Kabullenemeyince çirkinleşme futbolu çirkinleştirdiğin gibi.

• Adam gibi konuş bacım çocuğu

Yükleniyor...