İsteğimi görmezden gelip göze batmak için elinden geleni yaptı ve ayrılmak üzereyiz. Kim haklı şimdi?

Ayrilmak üzereyiz... kim hakli?

kızın akrabasının düğünü vardı, tek istediğim göze batmaması.

bu isteğimi bana hor görüp her bir bahaneyle göze batmak için elinden geleni yaptı.

düğün gününün sabahından itibaren banada çatmaya başladı.

bende " karışmıcam sana ne halin varsa gör" dedim.

"sen bilirsin" dedi. o sınırden " kendine yeni birini bulmadan gelme" dedim, tamam dedi, bidaha yazmıyoruz...

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• sonuçta akrabasını düğünü tek şu lafın dogru fazla göze batma demen.sevdigin bayana dersin bunu bende derim.banada kız kardeşimin düğününde dedi erkek arkadaşım fazla açık giyme çok haşır neşir olma diye bende aşkım sende odüğüne geleceksin dedim.görürsün herşeyi içi rahat oldu.ama kendine birini bulursun falan lafın kabaca olmuş.saçma birşey.sen haksisin

0|0
    0|0
    • o lafi sinirden yazdim ztn.. ama pisman degilim...

yok, göze batma diyom diye hanimefendi triplere giriyor. her bir bahaneyle bi yamukluk cikartiyor.

bundan sonrasi ne olacak peki?

• evet aslında öyleydi ama şimdi bayanlar söz geçirmek istiyor

• hic gelemem öyle seye

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 nizde de suç var.

0|0
    0|0
    • aciklarmisin?

• Onun göze batmak için seni sinirlendirmek için elinden geleni yapması ve senin de bu konuyu abartı bi şekilde uzatman 2nizide suçlu yapıyo.

• göze batmak için uğraştığından emin misin ? senin göze batma talebin bence son derece yerinde.kızın bunu dikkate alıp ona göre davranması gerek doğruya doğru.sana zıtlık olsun diye gidip süslenip göze batmak için uğratıysa hata ondadır

0|0
    0|0
  • Sen de abartmışsın, o ne demek " kendine yeni birini bulmadan gelme"?

0|0
    0|0
  • ıkınız haksızsınız

0|0
    0|0
  • İkinizde haklısınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...