Portekiz'in Avrupa şampiyonu olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ronaldo'nun sakatlanmasına rağmen pes etmeyen Portekiz'in Eder'in golüyle şampiyon olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Yedek kaleciler hariç tüm takımı kullandılar
şampiyon portekiz

1|0
5|31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo messi ye bak bak benim kupam var diye hava atacak :D

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şampiyon mu oldu ya? Bu gun final miydi? İzleyemiyorum ki

0|2
    0|0
    • Evet finaldi

• Avrupa şampiyonasında bile komplo teorileri üretiyoruz

• Ama hakemlerden her kes şikayetciydi sanirim. Hata yapmişlardi gecen maclarda da

• Ronaldo sakatlaninca bayagi üzüldü o yüzden hak ettiler ama diger taraftan fransa cok iyi oynadi ve ev sahipligi yapti yani onlarda alsa güzel olurdu:) kararsiz kaldim

0|2
    0|0
  • Ronaldo kalp ben demek istiyorum

0|2
    0|0
  • Ya griezmann en fazla golü atan futbolcu Euro 2016 da Portekiz şansa geldi ve şansa aldı france hal ediyordu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• turnuvalar böyledir genelde kimse sonuca şaşırmasın, daha önce danimarka bu suprizi gerçekleştirmişti ve yunanistan tabiy ki, hatta yunanistan kazanırken sürekli defans yaparak kazanmıştı ve bir ton eleştiri almıştı ama şunuda demek gerekir bir italya, bir fransa, bir almanyanın futbolu yoktu portekizde, biraz final yolundaki eşleşme şanslarıda vardı yanlarında çünkü diger kanattan gelseydi epeyi zolu rakiplerle mücadele edip final bileti almaya çalışacaklardı... 90 dakika boyunca fransa iyiydi, 90+ da direkten dönen topları vardı fransanın buna karşın uzatmalarda ayakta kalan portekiz oldu ve atamayana atarlar kuralı işletildi sonuç olarak şampiyon portekiz oldu, tebrikler portekiz... :D

0|1
    0|0
  • Yarınki portekiz gazetesi başlıkları;

Alttan aldık yeteri kadar, artık herkes #Ederi kadar!

0|4
    0|0
  • Fransayı 1 adım önde görüyordum ama 90 dakika üstün futbola karşılık gol bulamadılar uzatmalardada iyi olan taraf portekiz di ve kazandılar tebrikler.

0|3
    0|0
  • Fransanın ağlamasına çok sevindim..

0|2
    0|0
  • Adamlar iyi top oynadı hak etti ve kazandı.

0|2
    0|0
  • Diyecek pek birşey yok futbolda hiçbirşey belli olmuyor fransa kağıt üzeri favoriydi ne oldu? Portekizi tebrik etmek lazım iyi mücadele ettiler başka bir örnek olarak macaristan adamlar grupta maç kaybetmedi çok mu kaliteliler hayır futbol bazen yetenek değil bazen en iyi olmakta, kaliteli olmakta değil bence..

0|1
    0|0
  • Iyi oldu fransizlara sikilmis sipa gibi oldular

0|2
    0|0
  • Çeyrek finalde dedim kimse inanmadı 😁

0|1
    0|0
  • Hak ettiler ellerine saglık süper maçtı

0|2
    0|0
  • hak ettiler kardeş

0|1
    0|0
  • fransaya kalmadı ya bence gayet iyi..

0|1
    0|0
  • nanı ucuza gıttı

0|1
    0|0
  • 2 hak etmeyen takımın maçında yine bir hak etmeyen takım aldı maçı. Turnuvanın en iyi takımı almanya ve italyaydı

0|1
    0|0
  • Eder ne attı be :D

0|1
    0|0
  • Herşey olsaydı da RONALDO sakatlamasaydı

0|1
    0|0
    • İstee misin ronaldo bir daha eskisi gibi dönemesin

• Sadece bir his , ama kupayı alarak messinin önüne geçti kimin kral olduğunu gösterdi ronaldo

• Her zman KRAL dı o yaa adamım benimm

• ronaldonun sakatlanmasında mafya parmağı var gibi geldi bana. birileri ona oynama dedi bence...
    kupayıda benim sayemde kazandılar. ben fransa kazanır dediğim için...

0|0
    0|0
  • Herkes Fransa yener diyordu zaten ama ben hiç bir ihtimal bile vermiyordum :) Çünkü Portekiz Fransa yı uykusunda rüya sın da bile yenerdi ve yendi de :D :)

0|0
    0|0
  • A q sömürücüleri bir İngiltere bir Fransa hiç haz etmem tebrikler Portekiz 👏

0|2
    0|0
  • yani bir takım bu kadar haketmeden kupa kazanır :D

0|0
    0|0
  • Deutschland über alles 😢😢😢

0|0
    0|0
  • HAKETMEDİLER KOLAY TAKIMLARI YENIP YENIP GELMEKLE EN İYİ OLUNMAZ

0|2
    0|0
  • Teknik direktör Ronaldo'nun çabaları sonuç verdi, evet evet böyle düşünüyorum.😂😂

0|2
    0|0
  • Onlara nasipmiş. Yoksa Fransanin hakkıydı bence :D

0|0
    0|0
  • Haketmediler

0|0
    0|0
  • En iyi 3. Olan takim 1. Oldu 😂😂

0|0
    0|0
  • 0/0 Vermiştim oğlum iddaadan parayı kırdım şu an çıldırıyorum :D
    cf.kizlarsoruyor.com/.../...-9b64-6bb438f1600b.jpg

0|0
    0|0
  • iyi oldu

0|1
    0|0
  • Kabus gibi mk.
    Almanya ve İtalya şu an dünyada en iyi futbolu oynayan takımlar.
    Bu iki dev elenecek ve iki tane zerzavat final oynayacak..
    Yemin ediyorum resmen kabus gibi...

2|4
    0|0
  • Avrupa futbolunun yükselen değeri portekizi tebrik ederim...

0|3
    0|0
  • şerefli oyuncular sevincinden ağlıyor, takımını satan çünkü maç başlamadan kaybedeklerine inanıp, kaybeden takımda olmak istemeyen ronaldo ise utancından ağlıyor.
    Sakın kimse tutupta gerçekten sakatlandı demesin !
    Gerçekten sakatlanan insan adım atamaz, ama bu deyyus 2 kez oyuna tekrar girip, 3 kez geri çıktı. Ulan o kadar büyük sakatlığı olan oyuna girebilirmiydi hiç? ...

2|2
    0|0
    • Dünya sana fazla gelmiş

• Abicim demek istiyorum ki sürekli birilerini eleştirmek özgüven eksikliğinden olur veya olayları yanlış anlamak psikolojik bir baskının sonucudur. Çünkü kimse öyle bir şey görmedi maçta

• @KürşattTarıkk
      SÜrekli birilerini övmek hatta maçın başında çıkıp hiç oynamayan oyuncuyu korumaya çalışmakta, özgüven eksikliğinden, olmak isteyipte olamadıgı noktalara gelen kişileri aşırı yüceltmek isteğinden olur

Yükleniyor...