Siz olsaydınız ne yapardınız?

ben 3 yıldır biriyleyim.ama öyle merhametli öyle iyi niyetli ki..çok zor durumdaydı..

biraz borcu vardı..eğer 1 hafta içinde ödemezse borç iki katına çıkacak hapse bile girebilecekti..

benden yardım istedi.bende onun için kredi çektim.saolsun bir gün bile aksatmadan ödemeye devam etti..

çevremdekiler yanlış yaptığımı söylüolar.ama ben pişman değilim...ben iyi niyetimle yardım etttim.siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
AMACIM YAPTIĞIMI GÖZE SOKMAK DEĞİL SADECE PAYLAŞMAK...LÜTFEN YORUMLARI ONA GÖRE YAPIN...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• cok ıyı etmıssın bak oduyor ıste bunu asla unutmaz herkesın de senın gıbı duyarlı olmaya davet edıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• niye yanlış yapasın ödüyorsa sorun yok...

1|0
    0|0
  • yaptığın şey hem doğru hem yanlış. cesaret meselesi güven meselesi bu. eğer ödemeseydi ne olacaktı falan filan soruları geliyo olabilir sana. ama olan oldu ve sıkıntı çıkmadı. ben olsaydım belki bende çekebilirdm ama hep içimde şüphe olurdu

0|0
    0|0
    • HAYAT RİSKLERLE DOLU BEN RİSKİ GÖZE ALDIM..OLURDA ÖDEYEMZSE YAPCAK BİŞİ YOK.BEN ÖDERİM PARAYI ..PARA HER ZAMAN BULUNUR AMA İYİLİK FIRSATTI HER ZAMAN DEĞİL..

• aynen öle.

• Sevgilin mi kişi peki ?

0|0
    0|0
  • eğer o serserinin teki ise yanlış yapmışsın yok düzgün çocuksa no problem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi seni tebrik mi edelim.yapılan iyilikler anlatılmaz benim bildiğim bunu sadece soru olrkda sorabilrdn

0|0
    0|0
    • BELKİ DE ...AMA BEN BİRAZ TEŞVİK ETMEK İSTERİM İNSANLARI...ETKİLEMEK İSTERİM..SONUÇTA HANGİMİX BİRBİRİMİZDEN ETKİLENMİYORUZ Kİ..Bİ DE O YÖNDEN BAK...

Yükleniyor...