Senelerce Bu Maçı bekledi. Ronaldo. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? CR7?

Üzüldüm be adama :(
Senelerce Bu Maçı bekledi. Ronaldo.  Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? CR7?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar öncede aynı sebeple oyundan çıkmıştı. Reis yakın zamanda abdest almalı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yanın da en iyi adamlar olunca bende oynardım real Madrid de gelsin bizim takımlarda oynasın da görelim o kadar klas mı?

0|1
    0|0
    • Ronaldoda zamanında küçük takımlardan çıktı. Sonra büyük oyuncu oldu tabi. Altyapınında katkısı var.

• şöhret, marka, reklam bunlar cidden insana değer kazandırıyor.
    kapsamlı düşünüldüğünde ne sporcular var kariyeri daha kötü sakatlıklarla biten hatta hayalleri başlamadan yiten.
    not;Ronaldo da başka kimse de derdini siktirmesin, adam görmüş geçirmiş zaten, bundan sonra daha bilemedin 2 kupa daha görür böyle, ilerki kupalara baksın.

0|1
    0|0
    • Milli takımla kupa almadı diye biliyorum. Yanlışsa düzeltin. Yaşıda ilerliyor

• Alamadı da, adam hayatını mükemmel yaşadı.
      milli takımda bir kupası eksik olsa hiçbir şekilde koymaz, belli ki kupayı almak için kendini çok motive etti ve başaramayınca duygularına hakim olamayıp ağladı.
      yani kapsamlı ve geniş düşün, adam dünya nüfusunun %80 gibi bir kısmından daha iyi bir hayat yaşıyor.

• doğru. Adam çok inanmış. Duygularına hakim olamadı. Milli takım sevdası var. Bu kupayıda çok istiyor

• payeti o stadın çatısından aşağı atmak lazım, böyle futbol düşmanlarının anasını *** gerekiyor. sakatlamaya girdi bariz

0|2
    0|0
  • çok seviyorum ama iyi oldu

0|1
    0|0
  • Bende üzüldüm lan yazık herife bize de işte böyle futbolcular lazım

0|1
    0|0
  • Adam gib adam

0|1
    0|0
  • Ona yapılan hareker sarı kartlıktı, Payet sarı kart görmeliydi amaaa sonuçta darbeye bağlı bir durum bu, Ronaldo devam edebilirdi.
    Aynen küçük bir kız çocugu gibi ağladı ve sürekli çıkmak istedi. Bunun tek sebebi, maçı kaybedeceklerine olan inancıydı. Kaybeden takımda olmak istemeyip, arkadaşlarını ve ülkesini sattı adi.
    Ronaldo oyundan defolunda, takım arkadaşları "biz Portekiz milli takımıyız, bu takım Ronaldonun takımı değil, bizde varız" psikolojisi içine girip, maçı uzatmalara götürdü.
    Ve inşallah Portekiz alır kupayı

0|2
    0|0
  • İğrenç bir maç oluyor. 1978 dünya kupasını izlemiş ve o tarihten beri hiçbir büyük turnuvayı izlemeyi kaçırmamış biri olarak net olarak diyebilirim ki, izlediğim en kötü final bu.
    Maçın bu derece kötü olması çok normal, çünkü finali asıl hakkeden, bu turnuvada en iyi futbolu oynayan İtalya ve Almanya finalde yok.
    Normal şartlarda her ikiside Portekiz ve Fransaya 5 atar.
    Bu arada hakem kıyakları hala devam ediyor Fransaya...
    Bu adama o faulü yapam payete kart çıkarılmadı, hatta faul bile verilmedi...
    Lanet olsun bu hakemlere.
    Bu arada netten bir bakın bakalım, bu Fransa kaçıncı kez evinde büyük turnuva düzenliyor.
    Başka bir örneği yok fransanın...
    Lanet olsun tüm emperyalist ülkelere

0|2
    0|0
Yükleniyor...