Bir ilişkinin tartışmalarında ilk adımı atan kim olmalı?

Dünden önceki gün bana sürekli geç cevap verdiği için tartııştık. Bende baya üzüldüm bu duruma akşam trip atmadım ama o öyle zannetti ve uyudum. Sabah kalktığımda mesaj atmamıştı o gün akşama kadar hiç bişey yazmadı. En son dayanamadım ben mesaj attım buz gibiydi. Neden hiç mesaj atamdın dediğimde gurur ve tripten hoşlanmıyorum sen mesaj atmadığın her dakika gözümde değer kaybettin dedi. Ben mesaj atmazsam atmayacakmış. İki üç gün sürseydi içimde hiçbişey kalmazdı dedi. Neyse bir şekilde barıştık ama benim aklımda soru işaretleri kaldı. Hep ilk adımı benden mi bekleyecek? Hemen soğudum diyebildiğine göre yeterince sevmiyor mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• boş boş şeyler için birbirinizi kırmayın. kızların başının altından çıkıyor genelde bu boş şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kız tarafı her zamn ağır olmalı..erkek onun peşinde koşmalı ozmn gerçek aşk olur...

1|0
    0|0
  • Seviyordur fakat öyle yapınca böyle olmuştur sana öyle söyleyeyim İlk adımı hep senden beklemez ondan emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Evet yeterince sevmiyor , şevk kalmamış...

0|0
    0|0
  • Kim hatalıysa o atmalı bunda sen haklısın

0|0
    0|0
  • sevgisini bilmemde yüksek ihtimal senden bekleyecek. soğudum derken kırgınlıkla mübalağa ediyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuk durumu kendi lehine çevirmiş. ve istediği başarıyı da elde etmiş sanırım. trip ve gurur denen şeyler aslında içsel ezikliğin birer yansıması. tepki her zaman tepkiyi doğurur. ilişkilerde sidik yarışına girmemek gerekiyor. tartışmalar elbette olur. ama önce sen sonra ben olayı ilişkiyi her zaman zedeler. özür dilemeyi bilmek lazım gerekli durumlarda. bence eğer suç sendeyse gayet içten bir şekilde ondan özür dile ki bir dahaki sefere o da senden özür dileme konusunu problem etmesin. erkeklerin bizden öğrenecekleri çok şey var. ve unutma bir ilişkinin gidişatını belirleyen her zaman ve her zaman kadındır

1|0
    0|0
  • Atmam-atarsan atmaz-atarsa at

Soğursa geçicidir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...