Kadın olarak doğmuş olsaydınız..

Sorum erkeklere

Bir günlük değilde bir ömürlük kadın olarak yaratılmış olsaydınız

Ten renginizin nasıl olmasını isterdiniz?

Giyim tarzınız nasıl olurdu?

Seksi mi olmak isterdiniz masum güzel mi?

Erkeklerden çekinirmiydiniz?

Bir erkeğe kendinizi teslim edermiydiniz?

Boyunuzun posunuzun nasıl olmasını isterdiniz?

Kısacası olmak istediğiniz özellikler ne olurdu. Bunları erkek gözünden değilde bir kadın olarak düşünelim lütfen..

Samimi cevaplayan herkese benden +1 :))

Güncellemeler:
Arkadaslar olmak istermiydiniz demiyorum eğer olsaydınız.. :)

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede güzel olmanın ölçütü genelde sarışın ve renkli gözler ve güzel bir burun ve çene yapısı..Güzelliğinle ne kadar çok erkek çekersen o kadar çok seçme şansın olur. Dolayısıyla daha yüksek standartlarda birini seçebilirsin.

Vücut olarak 165-170 boy, iyi vücut ölçüleri. Kilolu olmak istemezdim şansımı düşürür.

Bunun üzerine ekstralar da var, bazı erkeklerin özel fetişizm olarak baktıkları bölgelerimin de güzel olmasını isterdim, popo, bacak, ayaklar, memeler vs vs..

Örnek veriyorum, herşey çok güzel ama ayak fetişi birine aşık olmuşum ayaklarım çok çirkinse, ne yaparsam yapayım işim zor... :D

(Not:Tabi iyi bir kız kendini her türlü sevdirtir ama erkekler fiziksel şeylere çok dikkat ettiği için, bunlar biraz ön koşul.. :D )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• hayalimdeki kız,

bembeyaz tenli olacak, kabarık saçları ve simsiyah, boyu aşırı değil ama kısa olacak, beli ince kalçaları iri :D gözleri hafif çekik olsa offfff :D her şeye kahkaha atması yerine kibarca gülümseyecek, kültürlü bir kız olacak, cıvık karakterli olmayacak, ateist olacak, fitness ile ilgilecek, sportif birisi olacak yani, kemalist olacak :D kendisini cinsellik ile ön plana çıkarmayacak çünkü böyle bir şeye ihtiyacı olmadığını bildiği için özgüvenli olacak, erkeklerden çekinmeyecek ama hangi erkeğe nasıl davranması gerektiğini bilecek, aptal aptal tripler atmayacak, olgun tavırları olacak, realist olacak, duygularını söylemekten çekinmeyecek, karşımdaki erkek anlamalıydı tribine girip hiç bir şey söylemeyip kendi kendisine tribe girmeyecek, onun yerine konuşmasını bilecek, kendisini dünyanın merkezinde görmeyecek, bir erkeğin onu mutlu etmek için doğmadığını, kendisinin erkeği mutlu etmek zorunda olduğunu bilecek. bunun gibi özellikler. Böyle biri karşıma çıksın var ya evlenmeyen bu olsun. Direk kolundan tutar evlenirim. :D

0|0
    1|0
    • Kimmiş erkeği mutlu etmek zorunda olan? Sen köle istiyosun galiba :))

• çevir çevir yanmasın :))

• İnanıp inanmamak sana kalmış, ben bir şeyi gerçekten söylemiş olsaydım onun arkasında dururdum.

• kadın gözünden cevaplamamız imkansız. Ancak kendimizi hayalimizdeki kızı düşünerek cevaplayabiliriz onuda yapmaya dilim varmıyor :D

1|0
    0|0
  • Sırasıyla:

- Kireç rengi.

- Gömlek şart

- Masumiyet gereksiz

- Mına bile koyardım

- Teslimiyet gereksiz, ödünç verirdim

- 170 cm ve üstü, 50 kilo ve civarı

Epey giderim olurdu ahahsdf

1|0
    0|0
  • Düşüncesi bile bunalttı beni; regl, doğum, bekaret, görücüye tepsi tutma, görümcelerle bol simli kına gecesi... offf dur bir kez daha şükredeyim Allah'a. Şükür şükür şükür şükür.

Ben sanırım Resident Evil'daki Milla Jovovic gibi bişey olurdum, bir de kesin lezbiyen olurdum. -.- (şu halimle bile lezbiyen olmayı düşünüyorum misal)

1|0
    0|0
  • farketmez

rahat

çirkin

hayır

farketmez

o da uzun olsun bari :/

1|0
    0|0
  • hiç düşünmedim :) zormuş soru... güzel alımlı çekici bakanın içi giden kendine öz güveni tam ...biri olmak isterdim ve fakirle işim olmazdı zengin bir koca bakardım kendime... :))

1|0
    0|0
  • Ben kadın olasydım eğer; sanırım masum ama çok güzel olmayan biri olmak isterdim, güzel olupta bir erkeğin koynunda bekaretimi kaybetmeyi göze alamam :) kadın olmak çok zor gerçekten, çirkin olursun kimse bakmaz, güzel olursun millet nasıl sahip olabilirim hesabıyla kandırmaya çalışır seni, ben en iyisi erkek kalayım :)

1|0
    0|0
  • Beyaz tenli olmak istedim. Bazen spor bazende kadınsı kıyafetler tercih ederdim. Erkeklerden çekinmezdim. 1.75 boyunda sarışın 90 - 60 - 90 bir kız olurdum :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle erkek olduğuma Allah'a şükrediyorum çünkü kadınların doğum yapması beni çok etkiliyor ve çok zor birşey, Kadın olsam İslama uygun yaşardım. Allah ne verdiyse şükrederdim temiz, sade ve düzenli olmaya çalışırdım.

1|1
    0|0
  • beyaz tenli sarışın zayıf 175 falan boyunda hem güzel hem sexy olmak isterdim , ayrıda dolgun kalçalı ve büyük gögüsler tabi

1|0
    0|0
  • erkek fatma olurdum ben okadar detayla uğraşamazdım. erkeklerin bile bugun uğraşabileceği ufacık kişisel bakımla uğraşamıyorum :D yılda max 2-3 kere alışverişe gidiyorum o da mecburiyetten çıplak dolaşmamak için :D ama sağlam alırım çıktığımda :D

1|0
    0|0
  • beyaz ten

yırtmaçlı etek

seksi kız

boy 182 ideal

yanlız bu saydıklarım olmak istediklerim değil...

hayalimdeki kız modeli :D

1|0
    0|0
  • istemezdim.

yane hayal ediyorum şu an

yok yok istemiyorum :) böyle iyi

1|1
    0|0
    • neden? avantajı çok bence

• :)) kızlar o saatte çorba içmez zaten :p

• işte ben olsam içerdim ;)

aykırı bir kız olurdum anlatmak istediğim bu :*

• yazıp sildim. zor soruymuş.. bayan olmak zormuş, hakkınız var...

1|0
    0|0
  • şu anki halimin dişi versiyonunun gayet gideri olurdu:)

1|0
    0|0
  • Zor sordun. Beğendiğim hatun Ayşe Çiğdem Batur. Cevap sayılır mı bilemem ama dahasını bekleme.

1|0
    0|0
  • Allah göstermesin...

1|0
    0|0
  • Kimseye vermezdim.

0|0
    0|0
  • nefes alsam yeterdi :P

0|0
    0|0
  • angelina jolıe olmak isterdim... herkes bana hasta olsun oooohhh :D kız olsam kesin ****** neyse ... :)

1|0
    0|0
  • aman Allah korumuş :P

1|0
    0|0
    • eğerden de korumuş :P

• tamam tesekkürler dur :)

• abow az daha, nerden sordun, tamam tamam durdum... benden de teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...