Patronum beni rahatsız ediyor !

Arkadaşlar bir ajansta tanıtım işlerinde çalışıyorum 1.76 boyunda 65 kilo esmer bir bayanım.Amacım kendimi övmek değil ama oldukça sexi bakımlı bir bayanım. Patronumda işe başladığımdan beri sanki müsait zaman arar gibi sürekli yanına çağırır bir sıkıntın bir derdin var mı işinden memnun musun diye sorar başlarda iyi niyetli sanıyordum ama sonradan anladım tabi. Adam büyük benden 10 yaş falan . Geçen gün yine bir firmaya gidecektik hazırladım diz üstünden 1.5 karış yukarda dekolteli bir elbise giydim işimiz gereği. Yine odasına çağırdı işi anlatacakmış . Gittim ama kimse yoktu sonra balkondan bir ses meltem burdayım gel dedi gittim sigara içiyormuş ister misin dedi yok sağolun dedim nasılsın falan konuştuk çok güzel olmuşsun dedi teşekkürler dedim daha önce bu şirkettte senin gibisi hiç olmamıştı dedi nasıl yani levent bey dedim elini koluma koydu yani çok güzelsin çalışkansın böylesini hiç görmemiştim dedi sonra yavaş yavaş elini aşağıya indirmeye başladı levent bey napıyosunuz demeye kalmadı dudaklarıma yapıştı ve şeyini şeyime değdirdi sürtünmeye başladı ittirmeye çalıştım o sırada topuklu vardı ayağım burkuldu bir de ses çıkarma dedi en sonunda dizimi vurdum ittirdim tokatı bastım levent bey ne siz bunları yaptınız ne de ben bunları gördüm dedim işi bırakıyorum buda burda kalmaz hesabını vericeksiniz dedim yapıştı yine koluma yalvardı yakardı ben sende istersin sandım ondan yaptım lütfen kimse bişey bilmesin vallahi dokunmam ne istersen yaparım vs dedi beni rahat bırakın dedim tamam ne istersen olur ama her şey burda kalsın lütfen dedi . işe gitmedim bugünde napacağımı bilmiyorum .ne yapmalıyım?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşe devam edersen yolun yolcusu olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yazık değilmi adama bişi olmazdı kırmasaydın adamı. Ama benim için önemli bişi bu diyosan ayrılıcaksın işten bence tartışılcak bişi yok ortada düşünmen anlamsız geldi bana

0|0
    0|0
  • parayı seviyorsan geçici olarak kraliçe olursun ama sonrasında rezil olursun parayı sevmiyorsan işi hemen bırak ;) düzgün bir yer bul

0|0
    0|0
  • Rahat vereceğini sanmıyorum yeni bir iş bak kendine.

0|0
    0|0
  • Fazla seksi olma sende. Tahrik varsa taciz kaçınılmaz oluyor...

2|0
    0|0
  • yokmu abin kuzenin soyle kirsinlar agzini burnunu bursada olsan ben hallediverirdim

0|0
    0|0
  • erkek arkadasın varsa çalıştığın yere davet patronunun önünde şakalaş öp mutlu olduğunu hissettir.patronunun senden uzak durmaya basladığını göreceksin

0|0
    0|0
  • şeref siz adam...

0|0
    0|0
  • Sakın bu düşünceme ön yargılı olma. Sana içtenlikle cevap veriyorum İSLAM'a sarıl.

0|0
    0|0
  • İşe devam edersen bu olay süreklilik kazanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzaklaş oradan.kalırsan devam eder.

0|0
    0|0
  • nıyetı bozuk adam gitme bırdaha işe bence

0|0
    0|0
  • şikayetçiysen istifanı ver destan yazmış burda napalım adam toplayıp dövmeye mi gidelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...