Her hoşlandığınız erkekle neden evlenme planları yapıyorsunuz kızlar?

Siz kızların meşhur evlilik merakı.. Gerçekten her hoşlandığınız erkekle sevgilinizle neden evlenme planları ypaıyorsunuz anlamıyorum nasıl bir düşünce yapısına sahipsiniz açıklayıcı yorumlar yaparsanız sevinirim hemde anlamış olurum..

Erkek oalrka bakış açım evlilik öyle pattadanak oalcak şey değil olsada herkesle olacak şey değil evlenmek içinde sevgili olunmaz bana göre ve yaptığınız en büyük hata haberiniz olsun

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• herkesle direkt evlilik düşünenleri zaten çabuk harcarlar. tecrübesiz kişilerden oluşur genelde onlar. herneyse kendime layık gördüğüm kişiyle bende evlilik düşünürüm kaybetmek istemem bunda kötü birşey yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevgili olmak için sevgili olmaktansa, evlenme hayaliyle sevgili olmak daha mantıklı ve daha güzel, aynı zamanda anlamı olan birşey. Ama meraklanma senin gibi düşünen "Anı yaşa" şeklinde hayat felsefesi olan kızlar da var. Takıl sen de o şekilde, pek çok şey yaşarsın ama elde kalır koskocaman bir boşluk... Allah temiz niyetlileri senin gibi düşünenlerle karşılaştırmasın...

0|1
    0|0
    • Valla evliliğe karşı değilim yeri geldimi tabi evlenicez ama sevdiğim için sevgili olurum evlenmek için değil bugune akdar kimle birlikte olduysam bunu evliliği beklediler benden ben düşünmediğimi söyleyince kırılıyorlar bence hatalı olan sizsiniz

• Bak bence zaten ilk başta evlilik düşünülmez, hemen evlilik düşünülmesi ve erkeğin evlenme vaadinde bulunması tehlikeli bile sayılabilir, ama herkes mutlaka sevdiği için sevgili olduğu kişiyi şöyle bir hayal eder, bu insan geleceğimi paylaşacağım kişi olabilir mi diye... Ama hadi evlenek hadi evlenek şeklindeki olaylardan ben de sinir oluyorum eğer konu buysa haklısın...

• Sevmediklerimizle mi evlilik düşüncektik anlamadım bak seni hayata ne amaçla geldiğini bu noktada tartışırım

0|1
    0|0
    • Hayatta bulunma amacın bir erkeği kafalayıp evlenmekmi senin ?

• Bu söylediklerimden bir bunu mu çıkardın evlenmeyi kafalamak diye düşünüyosun.Evlilik kıutsaldır belli ki sen bu kutsallığı hiçe sayıyorsun.Buarada senin hayata geliş amacını da öğrenmiş olduk.

• Benim hayata geliş amacım birini kaflamak değil bunu anlaman beni mutlu etti :)

• Bence herşey karşılıklı olmalı nasılki kızlar bazı fedakarlıklar yapıyosa erkeklerde aynı şekilde karşılığını vermeli zaten ciddi düşünen insanlar ilişkiye başlarken konuşmalılar ben ciddi bir ilişki istiyorum yada kariyer yapmak istiyorum o yüzden sadece flört düşünüyorum gibi :) hiç bi kız erkeğinin gözünde eğlenilicek kız olmak istemez.

0|1
    0|0
  • öyle her erkele kadınlar evlilik hayali, kurmaz seviyorsa kurar.buda her bayanın hakkıdır

0|1
    0|0
    • ben benle kurmayanı görmedim bu durumda herkesle kuruyorsunuz

• sen kurmuyosun galiba ?

• herkezle asla kurmam delimiyim sevdigim erkekle kuruyorum elbette

• gayet sevgili olup 5-6 yılın sonunda evlenen insanlar var tabi süre zarfında saygı ve sevgiyi kaybetmemeli...

soruna gelince insan seviyorsa o insanla evlilik hayali kurması çok normal değil mi tabi sıradan ilişkiden bahsetmiyorum duyguların olduğu bi ilişkide

0|1
    0|0

• Dogrudur her malı insan yerine koyup evlenmek isteriz =)

adam sanırız halbu ki 5 para etmez insanlar

0|1
    0|0
  • her hoşlandığımızla düşünmüyoruz eğlenilecek olanlarla eğleniyoruz

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hoşlandığı biri ile evlilik düşüncesi gayet normal

0|0
    0|1
  • sevdıgım ınsanla evlenmeyeceksem kımınle evlenecem merak ettım

0|0