Metrobüs centilmeninden sizlere bir soru?

Sıklıkla kullandığım metrobüste bayanlara karşı ayrı bir kibarlık takıntım var. Yine günlerden bir gün iş dönüşü bindiğim metrobüste bir bayanın ayakta olduğunu görünce kalkıp "buyrun hanfendi poponuzu böyle koyabilirisiniz" diyerek yer verdim. Sonra yüzüme ters ters baktı, verdiğim yer boş kaldı, içim cızladı. Bir an abazan muamelesi yapar cinsten bakışlarla metrobüs halkı üzerime üzerime gelmeye başladı. İmdadıma durak butonu yetişti bastın butona ve ilk durakta kendimi dışarı attım. Olaya fazla mı teknik yaklaştın sonuçta bir mühendisim. Nerede hata yaptım?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Seninle çok sık karşılaşıyor olmalıyız. Suratına bakılmadığı için, centilmenlik yaparak kız tavlamaya çalışıyorsun. Biliyorum, fazla yalnızsın.

1|0
    0|1
    • sorunun içeriğini anlayamaman şaşırtıcı değil. beklediğim cevaplardan bir tanesi. teşekkür.

• takıklık diyemezsin. ayrıntı yoksa mühendisliğin bir yanı eksik kalır. uğraştığımız sistemler bunu gerektiriyor hatta yaşama bile işliyor ister istemez. mesleğin parçası olan ayrıntıyı takıklık olarak niteleyemezsin. o zaman Türk mühendislerin yaptığı herhangi bir sistem hakkında atıp tutuluyor. yok bozuldu şu parçasına şöyle oldu Türk işi bilmem ne. bunlar hep ayrıntıların atlanmasından. böyle olmak zorundayız. bilmem anlatabildin mi? gerçi ilgilenmiyorsun ya.

• Haklısın, afedersin.

Sorunu kim 1'ledi bilmiyorum ama 5'leyip gidiyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• hı hı emin ol öyle demişsindir.

0|0
    0|0
  • çok centilmensin gerçekten

0|0
    0|0
  • :) olaylara sizin gibi terimsel yaklaşan insanlar yok değil, bir arkadaşım akşam yemeğinde kedisinin doğum hikayesini anlatmıştı böle bütün kelimeleriyle :S neyse üzülmeyin.

kalabalık ortamlarda buyrun oturun filan denir.

0|0
    0|0
  • poponu buraya koy diyerek kibarlık yapmışsın kıçınızı şöyle koymaz mısınız diye sorcaktın :DDDDDD

0|0
    0|0
  • öyle laf söylenir mi? Kadın da senin doşaklarına tekmeyi basıp sağol dese hoşuna gidermiydi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sorun sende değil bence karşındakinde

0|0
    0|0
  • Bence inmekle yanlış yapmışsınız geri yerinize oturup az önce beğenmediyseniz şimdi popunuzu ( kucağınızı göstererek) buraya koyabilirsiniz diyecektin metrobüsten snin yerine butona basıp inen o olacaktı.

0|0
    0|0
  • "Gotune guvenmiyorsan oturmayacaksin" diyemedin mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...