Beşiktaş'a neden menemen diyorlar?

ya Galatasaray taraftarı beşiktaşla menemenle ilgili şaka yapıyorlar sanırım. nerden çıktı bu şaka :? :D

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki Kayahan COŞKUN: "Samet Aybaba’yı artık menemen de kurtarmaz, omlet de…’’

Fenerbahçeyi 3-2 yenince menemenle kutlamıstı beşiktaşlılar :) Akhisardan 4 tane yiyince de menemen olayı tekrar ortaya çıktı :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Onlar şaka yapmaya devam etsin.

çArşı taraftar grubu olarak cinconconun rüyasında göremeyeceği başarıları imza atmış.

Bir çok ülke ve dilde belgeselleri çekilmiş, UEFA dan teşekkür ve takdir almış, 132db dünya ses rekorunu kırmış, Real madrid kulübünce kendi taraftarları için örnek aldıklarını açıklamış.

Bu kulvarlarda yarışamayan ezik büzük gruplar elbet ki şakalarla, eğlenceli tezahüratlarla vakit geçirecekler.

Biz eğlenmek istediğimizde 104 kıtalık beste yapar alemi kendimize maymun ederiz.

Öyle iki cıvık yumurta kadar basit olmaz.

Tüm dillerde ve ülkelerde hatta cinconlularında sahiplendiği ... ye fener bestesinde olduğu gibi.

1|1
    0|1
    • tamam arkadaşım ben karışmıyorum aranızdaki tartışmaya ama neden menemen?

• Şu taraftar kitlesine mantık soruyorsun.

link

Yaratıcılık ve Zekaları bu kadar.

• ben hala anlamadım ama peki.

• link Tam olarak bndan dolayi.

1|1
    0|0
  • komidinin üstündeki dolarlarla şaka yapmayı unutmuşlar

2|0
    0|0
    • yahu neden menemen? ortalığı kızıştırmak için sormadım yeminle. niye menemen :S

• samet menemen yiyoruz dedi diye akılları sıra liseli ergen triplerine giriyorlar

• heh teşekkür ederim.

• menemeni omleti bilmem de beşiktaş birkaç yıl daha belini doğrultamaz bunu biliyorum..onlar için ikincilik ve şamp ligine gidebilmek bile büyük başarı olur

1|0
    0|1
  • Suan mecidiye koy bu tezaurarla yikiliyo ve bende besiktasliyim :) anlamadim

1|0
    0|0
  • sergen abi menemenle bu iş yürümez dedi ama bunlar hala yemeye devam etti

0|0
    0|0
  • menemene ekmek bandılr

2|0
    0|0
  • Beşiktaşlı futbolcular galibiyet sonrası tesislerde menemem yiyor.

1|1
    0|0
  • Samet Aybabanın gafı.

1|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • Aklima bu geldi... link

1|2
    1|1
    • aynısını fenerlilere de diyorlardı :D

• Iste bu yuzden Galatasarayliyim.

Kızlar Ne Diyor 2

• ağzı olan konuşuyor işte,takan yokki:))

1|0
    0|0
    • neden menemen ama?

• Feda senesi bu sene. bu yüzden de samet aybaba menemen yiyoruz demiş, paradan tasarruf için yanlış anlamadıysam. teşekkrler.

• aynen öyle abartılcak bir şey değil.insan bişey bulamayınca işte böyle oluyor.

• cinconluyuz:)

1|0
    0|0
Yükleniyor...