Dilerim Allahtan Hep Mutlu Olursunuz İnşallah :(

Son 1 aydır telefonla görüşüyorum sevgilimle buluşmuyoruz vs. Hergün mutlaka konusuruz . Eskisi kadar ilgilenmiyor benimle beni fazla sevmiyor galiba eskisi kadar ilgisinide çekmiyorum . Telefonda bişey olur yüzüme kapatır geride aramaz bende aramam ertesi gün arar anca . Bilmiyorum ne kadar daha böyle gidecek ayrılmadan yana değilim oda ayrılma gibi bişey düşünmüyor ne yapacağımı bilmiyorum sadece akşamları görüşürüz onun dışında yüzünü bile göremiyorum . Ayrılın filan demeyin lütfen . Benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Şimdiden hepinize teşekkürler .

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgilini al karşına deki böyleyken böyl ben bu şekilde düşünüyorum ilgisizsin falan ne bileyim hissettiklerini ve düşüncelerini kibar bir dille onada anlat eger sana mantıklı bir açıklama yaparsa neyse yapmazsada oturur halletmeye çalısırsınız bence en güzeli oturup ne hissettiğini düşündüğünü anlatman :)

0|0
    0|0
    • Ben diyorum bıktım böyle nereye kadar gidecek diyorum gülüyo geçiyor ondan sonra dedim ki bu hafta buluşmamız lazım diyorum bu hafta olmaz haftayada olmaz dedi bende sinirlenip yüzüne kapattım . Ondan sonra ertesi gün arıyor yarın öğlene doğru yanına gelcem dedi gelen giden olmadı bende onun üstüne 3 gündür konuşmuyorum arayıp duruyo .

• Evet

Kızlar Ne Diyor 2

• ne ayrılması ayol, hergün telefonla konuşuyoruz diyosun, yüzünü görüyorum diyosun. Bi sorun olsa çoktan sölenmiş olurdu

0|0
    0|0
  • Ayrılmayın kırıntıları yemeye devam edin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum üzme kendini, kuruntu yapıyor da olabilirsin. eğer üstüne çok düşüyorsan bir de düşme öyle dene?

0|0
    0|0
    • 3 gündür arıyor açmıyorum öyle çalıyo duruyo .

• Belki de morali bozuktur..

• Bence hiç morali bozuk değil kardeşim gülüp eğleniyor hep . Olan bana oluyor .

Yükleniyor...