Tatili gelen ? (soru gezmece, tozmaca içermektedir)

Tatilim geldi..

Orman,deniz,çiçek,böcek istanbula yakın şile ağva poyrazköy çevresi olabilir bildiğiniz pansiyon butik otel haftasonu 2 gün kaçamak bir yerler bakıyorum..

ön kayıt

ön görüşme

öne eleme felan olur ya bu da ön tatil tadında.

Temiz ve nezih bir mekan olsun köy kahvaltıları vs. çokda pahalıya kaçmayın. şeyhimi bulamadım henüz metelik yok.

Gittim gördüm yidim içtim gezdim memnun kaldım dediğiniz yerleri önerirseniz iyi olur..

saygılar.

Gizli sende gel<3

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Bozcaada iyidir bak. Ohhh. Tabi köy teması yok ama yakın ya... Özellikle şu pansiyon iyidir diyemeyeceğim. Gidince zibilyontane var zaten...

Şeyhi de bulamadım derken? Yazık ya. Çok geç kalmışsın...

1|0
    0|0
  • Beni de götür :(

1|0
    0|0
  • Şu detayı okumasam; Marmaris,Girne diye yapıştıracaktım.İstanbul taraflarında yorum yapacağım bu Silivri'deki yazlıklar var kiralanan veya pansiyonlar vs.

1|0
    0|0
    • siilivride güzel mi ya orayıda pek bir duydum gitmek nasip olmadı.

• 2011 Nisan gibi gitmiştik arkadaşların yazlığına denize falan girmedik ama sessiz sakin deniz kenarında bir yer,tabi eğlence amaçlı bir yer değil kafa dengi arkadaş şart.

• sessiz sakin kafa dinlemelikse benlikdir bir aratim bakim teşekkürler.

• bodrum git denize gir :D

1|0
    0|0
  • Adalara git diyeceğim de bıkmışındır oradan da :)

Şile ideal bence.

1|0
    0|0
  • gogıla yaz-tecrübe sahiplerinin yorumları çıksın karşına.

1|0
    0|0
    • bi tarafdan da googleden aratıyorum zaten 2-3 tane buldum ağvada şilede bir de sayın ks halkına sorim dediydim teşekkürler.

• geçen yıl burda link kalmıştım çift kişi 3 gün 2 gece 167 lira gibi komik bir rakama yakalamıştım hatta ama deniz kenarı plaj ama şuan denize girilmez o debepden ormanlı göllü bir yer bakıyorum

• kafanı dinleyeceğin,huzur bulacağın bir yer olsun tabiiki.vücudunu dinlendir.yaz daha gelmedi.denize girecek günler uzak değil.tek gideceksen sıkılabilirsin.hobilerini de yanında götür teksen.yaza ben seni güney sahillerine davet ederim.:)

• ağva gezisi var kahvaltı dahil pendikten geçen sapanca tur araçları mevcut sapanca gezisi de çok güzel maşukiye kartepe sapanca alabalık yeme kahvaltı avantajları mevcut

1|0
    0|0
  • E yapalım bir kızlarsoruyor organizasyonu hep birlikte gidelim :D

1|0
    0|0
  • vedat milor'a sormak lazım bunu bence

0|0
    0|0
  • büyükadaya git ora cennet boş ver polonez köy tarafını

1|0
    0|0
    • büyük ada aynı ada hep. orda sıkılırım ki.

• bence sıkılman akşam ormanda güzel bir yürüyüş kilisenin oraya çık ve akşam güneş batımını seyret biraz şehir stresinden uzaklaşmak lazım

• kilyos sahili çok güzel...

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fakir tatilci qwe :D

1|0
    0|0
    • pis fakir eet eet.

• İett geçiyor gel :/

• akbilimi kapimde gelim o halde.

Kızlar Ne Diyor 2

• turtam bensiz gitme benide götürrr :))

1|0
    0|0
  • ağva fena değil şirin biryer haftasonu için gidilebilir otel olarak da grand becassier güzel

1|0
    0|0
Yükleniyor...