Euro 2016 final maci kim kazanir. Favoriniz kim?

Tarafim belli ronaldooo :)

Güncellemeler:
Ronaldonun sakatlanmasi kötü oldu. Oynayamadi ama genede kupayi bizim favorimuz destekledigimiz takim kazandi :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İlgilenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Portekizi destekliyorum. Ama Fransa kazanır gibi geliyor.(Ronaldodan nefret ederim 😏)

0|0
    0|0
    • Evet fransa alir gibi ama oldum olasi fransayi sevmem ve karsilarinda portekiz yerine baska takim olsaydi beni irgalamayan bir mac olurdu ama ronaldoda ötürü :)

Erkekler Ne Diyor 4

• fransa kazanır, avrupa şampiyonsanda finale çıktıkları hiç bir maçı kaybetmemiş horozlar, bu üçüncü finalleri ibre fransaya yakın bence...

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum. Takim olarak çok iyiler ama gönlüm portekizden yana

• ilk golü atan avantajı cebine koyar bence çünkü iki takımda, geriye düşmesi halinde rakiplerini acabilecek takımlar değil bir de iki takım arasında 18-5 lik fransa üstünlügüde var onuda eklemek gerekir...

• Aynen ama bu turnuvada bir iki maz disinda digerleri pek sarmadi beni izlemedigim bir kac macin nasil gecitigni bilmiyorum ama hep korkak futbol gorduk cogunnluklu

• maç ne zaman.

0|1
    0|0
  • profilim cvp versin

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...