Fenerin yanlış politikaları yüzünden gitti şampiyonluk

fenerbahçe zamanında 5 milyon fazla verip cardozo yerine krasici aldı.. zarara bakk.. bu yanlış politikaları nasıl izliyorlar ya ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir Galatasaraylı olarak Allah Aziz Yıldırımdan ve Aykut Kocamandan razı olsun diyorum başka bişe demiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• krasiç aykut kocamanın 2 yıldır takip ettiği ve ısrarla istediği futbolcuymuş,önceki senede çok istemiş krasiç i fakat olmamış,alamamışlar,bu sezon başı alabildiler ancak.

boşver ya cardozo futbolcumu krasiçin yanında? :D

aykut hocanın vardır bir bildiği :D

0|2
    0|1
  • bikerede 3 soru sorma bee. senin yüzünü 3 kere gormeyi kaldırmıyor bünye

1|0
    0|0
  • geçti artık .

0|0
    0|0
  • Tam unuttum diyorum yenilgimizi, yine her yerde karşıma çıkıyor. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• krasic fos çıktı doğrusun

0|5
    0|1
  • Sadece Krasiç değil Meireleste 10 Milyon Euro edecek oyuncu değil ama şunuda unutmayın Galatasarayın olduğu bu ligde rakipler için 2. lik başarıdır

0|4
    0|2
  • Fener'in en büyük yanlışı, her kupada ya da şampiyonlukta özellikle son yıllarda yüzüp yüzüp hedefin kuyruğuna geldikten sonra gerekli çabayı ve motivasyonu göstermeden salmasıdır bana göre. Demiştim o akşam, yine diyorum; Fenerbahçe transfer yapacaksa, öncelikle bu huyuna transfer yapmalı. Bu takımda motivasyon ve inanç eksikliği var. Belki takım dışarıdan çok kenetlenmiş gibi gözüküyor ama sahada bu eksik.

0|2
    0|0
  • bence yinede iyi bir politikaydı krasici aykut 2 sene önce istedi aziz şimdi alalım dedi aykut yok dediği halkde aldı. şampiyonluk neden gitti dersen 3 kupada oynayacak kadar geniş kadromuz olmadığı için 3 kupada iyi yere gelen takımlara bir bak hepsinin geniş kadrosu var.

0|0
    2|0
  • geçen işte mudo çeki alırken benim de aklıma bu geldi ne saçma işler yapıyor bu fenerin yönetimi çok haklısınız sayın soran asfdsdaf

0|2
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak doğru bir transfer yaptı bence ama krasic form tutamadı..tutsa ligin açık ara en iyi açığı olur..satmazlar da güzel bir kamp dönemi geçirirse siz seneye görün krasici

0|1
    0|0
  • Krasic iyi bir futbolcu bence sorunu krasice yüklememek lazım.

Sorun tamamıyle Aykut ve Aziz de.

0|1
    0|1
  • Fener aslında o kadroya göre 10 no oynadı son rezil maçınız hariç

0|0
    0|0
  • dürüst adam gibi bir federasyonumuz olsaydı fenerin normalde şu an şampiyonluğunu ilan etmesi gerekiyordu..ptt 1.lig şampiyonluğunu

0|1
    0|0
  • bu takım 1.5 sene önce çok ciddi krizden bu noktalara kadar gelebildi. hata aramak yerine takdir etmek gerekir

0|1
    0|0
  • Şu an aynı hatayı Michal Kadlec'te yapıyor. Adam 5 maçtır oynamadı, kadroya bile giremedi dsfjgjhgsfd

0|0
    0|0
  • galatasaraylılar yine uçmuş gs'nin oldugu ligte rakipler ancak ikincilik için yarışırmış ahahaha :D:D 2 sene önce küme düşüyodunuz nerdeydiniz ozaman ya da rijkardlı los galakticos döneminde :D:D fenerbahçe 15 senedir ya ikinci olur ya şampiyon peki siz ? ya şampiyn oılursunuz ya da 5. :DD: şike olayları olmasaydı fenerin kadrosu dagılmasaydı görürdüm ben sizi kediler

0|0
    0|5
    • Yahu senin kadar aptal bir taraftar görmedim :D Sanki 2. olmak çok önemli sadece şampiyon hatırlanır sizde kendinizi avutmak için bunları hatırlarsınız :D Şike sürecinde suçsuzuz suçsuzuz madem bu kadar emindiniz oyuncularınıza anlatsaydınız durumu yollamasaydınız. Gelmiş burada o böyle olsaydı şu böyle olsaydı zırvalıosun. Dönem Galatasaray devri izlemeye ve homurdanmaya devam et yavrum :D

• cardozo gelmezdiki zaten _ ?

0|0
    0|0
    • 12 milyon euro istediler Fenerbahçe 11 verdi sonuçta almadılar 1 milyon euro için gittiler Krasiçi aldılar

Yükleniyor...