Fransa-Portekiz maçı ne olur? Kim alır?

Fransa-Portekiz maçı ne olur? Kim alır?

• Fransa
    49% (17)59% (45)56% (62)Oy Ver
  • Portekiz
    40% (14)30% (23)33% (37)Oy Ver
  • Berabere
    11% (4)11% (8)11% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|45

En İyi Erkek Görüşü

• Portekiz alir hacı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Portekizde quaresma ronaldo var kurtulusu var mı 😌

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Fransa kazanırsa 1984 ve 1998'den sonra evinde düzenlediği son 3 turnuvayı kazanmış olacak.

Fransa turnuva ilerledikçe artan özgüveniyle bir turnuvada aynı stadda 3. kez oynaması gibi yabana atılmaması gereken avantajlara da sahip

Bu yüzden Fransa kazanır ama Portekiz kazanırsa söylenecek tek sey Allah ne isterse o olur :)

1|1
    0|0
  • Öncelikle macın berabere bitme ihtimali yok illaki biri kazanip kupayi alacak yok iddaa usulu 90 dakikayi soruyorsan o baska :) iki takiminda onemli oyunculari var ama ben fransayi bir adım onde goruyorum.

1|1
    0|0
  • Portekiz kazansın isterim fakat arkasında duracağım bir futbol göremedik bugüne kadar. Fransa'nın avantajlı olduğu çok aşikar. Hem takım olarak birbirlerini iyi tanıyorlar, evindeler, tüm ülke arkalarında, motivasyon, inanç... Bu yüzden 1-0 Fransa'nın önde olduğunu düşünüyorum. Umarım Portekiz bir sürpriz yapar, bizi şaşırtır.

1|0
    0|0
  • horozlar bu saatten sonra kupayı portekize kaptırmaz...
    fransa kazanır pembe...

1|0
    0|0
  • Aslında Fransızları hiç bilmem :) Güçlü bir takım olabilir. Almanya ve Hollanda da çok güçlü bir takım. Ama Portekiz ve İspanya da manyak bir şey. Portekiz bu maçı yenebilir. Karşılıklı gol bile olabilir. İddia oynayacaksan toplam gol olarak oyna 3 - 2 bile bitebilir. :)

1|0
    0|0
  • Ev sahibi kazanır

1|1
    0|0
  • Fransa, bu maçın berabre bitme şansı yok

1|1
    0|0
  • Beraber

1|0
    0|0
  • Fransa basar.

2|0
    0|0
  • evini arabanı sat fransaya bas

1|0
    0|0
  • 200 lira atıcam fransaya kısmet :D

1|1
    0|0
    • Toplam gol olarak oyna tutarsa zenginsin :D

• @hayalet2017 onlar ayrıı riskin az olması gerek

• Bu maçta risk olmaz korkma 200 ytl yi fransa ya basacakmışsın kaybedersen para komple uçtu var sayalım ama dediğim şekil oynarsan ve maç tutarsa 3 - 5 ytl ye bile çok fazla para kazanabilirsin bu 2 takımda güçlü gol atamama gibi sorunları kattiyen olmaz. :)

• Demiştim Fransa Almanyanın galibi şampiyon olacak diye.

1|0
    0|0
  • Maç portekiz'in 2-0 üstünlüğüyle bitecek. Goller ikinci yarıda C. ronaldo ve naniden gelecek. Yani H/1 portekiz.

1|0
    0|0
    • Keşke dediğin olsa ama fransızlar şike yapıp kazanırlar. Çünkü ne zaman kendi ülkelerinde süzenleniyorsa bu müsabaka hep onlar kazanıyor ne hikmetse

• Hahahaaa no comment bir uyarı için bu kadar çirkefleşme lütfen 😃 ben kötü niyetle demediydim ama neyse senin karakteein belli oldu Vesselâm

• @Bollywood_9 bende kotu nıyetle demedım sadece uyardım ayrıca karakterımi bir cumlede cozebılıyosan sen ermişsin

• macın kaderini ronaldo belirleyecek

1|1
    0|0
  • Fransa

1|0
    0|0
  • Quaresma Nani ve Ronaldo gününde olursa Portekiz kazanabilir ve orta saha bunları iyi beslerse önlerinde kimse duramaz

1|0
    0|0
  • Gönül ister Ronaldo lu Portekiz kazansın ama Fransa yi kayiriyorlar 😊

1|0
    0|0
  • gönlüm Portekiz'den yana ama ne yazık ki Fransa çok iyi oynuyor ve Griezmann gerçeği var... Ronaldo bir şeyler yaparsa inşallah yapmasını umuyorum bu Fransa'yı zorlayacak tek etken...

1|0
    0|0
  • ev sahibi avantajı ve daha toplu oynayan fransa kazanacak

1|0
    0|0
  • Öncelikle;

2,5 Alt ve Berabere

1|0
    0|0
  • Ev sahibi fransa alır.

1|0
    0|0
  • Fransa alıcak

1|0
    0|0
  • fransanın şike hakkı bitti. amaç finale çıkartılmaktı.
    şimdi top ortada. portekiz alacak.

1|0
    0|0
  • Fransa değil o. Avrupa nın göbeğindeki Afrika.

1|0
    0|0
  • portekiz

1|1
    0|0
  • A dedim. Maç ne zaman bu arada?

1|0
    0|0
  • Fransaya vericekler kupayı zaten

1|0
    0|0
  • Ikisi de hak etmedi şampiyon olmayi berbat bir turnuvaydi