Boyum 1.68 ve 60 kiloyum 10 kilo verip 50 kiloya düşeceğim peki bu çok fark edilir mi yani baya bir değişim olur mu?

İstiyorum ki büyük bir değişim olsun baya inceleyim bacaklarım yüzüm falan 10 kilo baya fark edilir mi vücutta?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kalıplıysan yani kemiklerin iriyse pek bir farketmez bence ama 10 kilo da az değil en azından göbeğin falan varsa göbek gider

1|0
    0|0
    • Kemik iriliği diye bir şey yok her insanın kemikleri aynı irilikte yani herkesin iskeleti aynı :D

• Ben yüzücüyüm küçük yaştan beri maalesef omuzlarım geniş ve kol kaslarım var 😂😂😂

• Bende yüzücüyüm benim kol yok ama karın kası oluştu bende omuzlarımda geniş minyon olmak daha güzel be öff minyon olmak vardı 😩😩😩

Erkekler Ne Diyor 7

• belil olmaz olur mu ya pembe çevrendeki ilgiden olup olmadığını anlarsın, belin incelir, gtün sıkılaşır hatlar ortaya çıkar fit olursun ama 50 değilde 53-55 de iyidir ele avuca gelsin löp löp dimi ama :D

0|0
    0|0
    • Löp löp istemiyorum zayıf olayım yeter

• Siz erkeklere göre öyle

• kolay gelsin sana pembe kilo vermekte zordur bol şans sana

• olur ben bile 65 kiloydum 74 oldum herkes çok ykaışmış kilo felan dedi yani 10 kilo fark ediliyorrr az ya da çok farketmezz vermen daha çok anlaşılırr

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır beni görmeyenlerin ilk söylediği şey kilo vermişsin oluyor ama artık kilo alıyorum ( yağ değil kas ) .

0|0
    0|0
  • 5 kilo bile versen farkedilir çok fazla

0|0
    0|0
  • baya eder

0|0
    0|0
  • elbette olur 48 e düş ideali budur

0|0
    0|0
    • İdeal 56 aslında

• 48 senin boyune göre ideal kilo budur manken fiziği ama balık etli olayım diyorsan 56 iyidir

• Sen hakkaten kırıksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fark edilir ama kilon iyi gibi duruyo 50 çok zayıf olur spor yapıp sıkılaşmaya bölgesel incelmeye çalışsan daha iyi olur bence

1|0
    0|0
    • Sporla vereceğim zaten diyetle değil koşu bandı ve bisikletle yani sporla ve sağlıklı bir şekilde

• Sıkıntın bacaktaysa direk bacak çalış yürüyerek koşuyla verince öncelikli olarak karından gidiyo bacağının gitmesi daha geç olur o şekilde

• Çok farkedikir tabi baya baya zayıf durursun :)

1|0
    0|0
  • Olur tabi 10 kilo az mı.

1|0
    0|0
  • Spor yaparsan seksi görünürsün sadece kilo vermek yetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...