Dev maça saatler kaldı. Avrupanın en büyüğü kim olacak? #Euro2016 Fransa-Portekiz final karşılaşması. Yorumunuz?

Dev maça saatler kaldı. Avrupanın en büyüğü kim olacak? #Euro2016 Fransa-Portekiz final karşılaşması. Yorumunuz?

• Fransa
    17% (5)35% (18)28% (23)Oy Ver
  • Portekiz
    83% (25)65% (34)72% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
avrupanin en buyugu portekiz oldu
0-1 (portekiz)
90 dakika boyunca fransa iyiydi, bir çok pozisyonu değerlendiremedi. 90 + da direkten dönen topları vardı fransanın, portekiz kalecisi önemli kurtarışlar yaparak kupanın sahibi olunmasında önemli katkı verdi ülkesine, grizman vasattı, buna karşın uzatmalarda ayakta kalan portekiz oldu ve atamayana atarlar kuralı işletildi ve sonuç olarak turnuvanın şampiyonu portekiz oldu...

0|1
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Portekiz bu sene aširi šansli, o kazanir bence 😊

0|1
    0|0
    • şans devameder diyorsun :D mümkün bence çünkü final maçı her şey olabilir ve takımlar kazanmak için herşeylerini ortaya koyacaklardır...

• Ben de bugun dusunmustum bu cocuk guncelde sonucu belirtti mi diye 😄
      Tesekkur ederi🙏😊

• rica ederim pembe 😃

En İyi Erkek Görüşü

• Maç uzatmalara gider

0|1
    0|0
    • sonuç olarak kazanan kim olur, öngörün nedir yani

• Sağolasın :)

• eyvallah 😃

Kızlar Ne Diyor 4

• Almanya elendi ben o yuzden portekiz diyorum

0|4
    0|0
    • üzdü seni almanya :D fransa alır ya pembe, hep mi üzülücen sen de bana bakim :D

• :) evet yaa almaya paramparça oldu :( olsun ben portekiz tutcam akşama :)

• horozlar kazanır pembe :D demedi deme, gerçi üzel maç izletsinlerde bize gerisi boş yani :D

• Portekiz şampiyon olsun.
    Ermeni ve PKK yandaşı + Müslüman düşmanı Franszıları sevmiyorum

1|3
    0|0
    • portekiz kısmı tamamdır, final maçları sonuçta ağır basan her ne kadarda faransa gözüksede her zaman süprizler gerçekleşebilir, son maçlarında da oynadıkları futbolun çok çok üstüne çıktılar bence şanşları var portekiz kazanabilir...
      ikinci kısım ile ilgili bu da bir bakış açısı kuşkusuz ama değindiğin konular başka bir zeminin tartışma konusu ve o kapıyı bir açtık mı konuştugumuz artık spor olmaz, garip bir itişme ve çekişme ile tatsız bir alana döner bu alan onun için o kısma hiç girmeyeceğim. spora sporun doğruları ve zeminde bakmak gerekir.. :D

• Teşekkürler mavi
      Bazıları kendisiyle aynı düşünmeyene sövüp sayıyor da

• var tabi öyleleride haklısın pembe

• Portekiz iyidir o kazansinn 😊

0|2
    0|0
  • bence fransa kazanır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Fransa kazanırsa 1984 ve 1998'den sonra evinde düzenlediği son 3 turnuvayı kazanmış olacak.

Fransa turnuva ilerledikçe artan özgüveniyle bir turnuvada aynı stadda 3. kez oynaması gibi yabana atılmaması gereken avantajlara da sahip

Bu yüzden Fransa kazanır ama Portekiz kazanırsa söylenecek tek sey Allah ne isterse o olur :)

0|1
    0|0
    • dediğin şeyler doğru, fransa ile ilgili bir ilginç şey daha söylüyüm avrupa şampiyonasında finale çıkmışsa hep kazanmış bu 3. finalleri... :D

• Fransa kazanırsa 1984 ve 1998'den sonra evinde düzenlediği son 3 turnuvayı kazanmış olacak.

Fransa turnuva ilerledikçe artan özgüveniyle bir turnuvada aynı stadda 3. kez oynaması gibi yabana atılmaması gereken avantajlara da sahip

Bu yüzden Fransa kazanır ama Portekiz kazanırsa söylenecek tek sey Allah ne isterse o olur 😊

0|1
    0|0
  • Koca turnuvada yari final maci disinda tum maclari berabere biten bir takimi nasil favori goren kesim bu kadar cogunlukta olur anlamiyorum. Fransa cok ama cok agir basiyor.

0|1
    0|0
    • futbol aklıyla pek bakmıyor insanlar ondan bu biraz çünkü evsahibi fransa ağır basıyor ve avrupa şampiyonasında finalde hiç kaybetmemiş, bu da onların 3. finali..

• Aynen bak mutlaka bulursun. Digiturk almadan once eskiden de sifre girdigindd diger trt'den izliyordum. Iyi seyirler.

• eyvallah sağol sanada iyi seyirler...

• Tuh daha once almanya portekiz demistim. Burda portekiz tuttu ama almanya tutamadim. E neyse bu kupa portekiz.

0|1
    0|0
    • panzerler iyi değildi yani gümbür gümbür bir futbol ortaya koyamadılar hep bir insanların aklı dünya kupasındaki almanyada kalmış ama bu turnuvada dünya kupasındaki almanyayı göremedik göremedik aslında, italya eleyecekti aslında ama iş fransaya kaldı...

• Tamamdir. Cristiano ronaldo sakatlandi.

• pek varlık gösteremiyor portekiz, pozisyonlara fransa girdi amayinede etkili pozisyonlarda değil

• Portugal

0|1
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak rakibinin sahasında kupa kaldıran Portekiz'i canı gönülden tebrik ediyorum!

0|1
    0|0
  • Fransa diyenler an itibariyle ağır g** oldu ^^

0|1
    0|0
    • topun canı var diye boşuna dememişler, fırsat pozisyonlar geldi 90 dakika boyunca ama değerlendiremedi fransa, hele 90 + da direkten dönen topları fenaydı, uzatmada ayakta kalan portekiz oldu ve kazandı, atamayana atarlar kuralı bir kez daha işlemiş oldu anlayacağın...

• Kesinlikle öyle. Bence kupayı Rui Patricio getirdi.

• Fransızlar çok rahat alır

0|1
    0|0
    • 90 dakika sonucunda maç sonuçlanır mı peki sence..

• Ama futbol bilgisi olmayan ve şekilci kısıma sorsak Koyun zihniyetli sabit cevap ronaldo bolum grizman kim diye cevap verirler Asdf O yüzden böyle şeyleri fazla konusmuyorum sadece uyuz oldugum seylerı soyledım Umarım güzel maç olur da izlerken keyif alırız kimin kazandığı önemli degil

• aynen öyle bize güzel maç izletsinler yeter

• Fransa gömer

0|1
    0|0
    • final maçıdır en niyahetinde her sonuçla karşılaşmamız mümükün ama fransa bana görede tartıda ağır basan karaf katılıyorum sana...

• hak eden taraf oalrak düşnüüyorum portekiz penaltılara götürüp eleyebilirde yani bişey diyemeyizz

• iki takım arasında ki maçlarda fransanın 18-5 lik üstünlügü var ve ayrıca fransa finale çıktığı turnuvalarda rakibine kupa yı hiç kaptırmamış bu da ilginç bir istatistik...

• Portekiz.

1|2
    0|0
  • portugal kazanır

0|2
    0|0
  • Bu trt 1 in ta antenine tüküriyim şifreli yayın diyo 😠

0|1
    0|0
  • antooooooğaaaaaaaannnnnnnnnnnnnn
    ancak portekiz <3

0|1
    0|0
  • Maç 0/1 olur Portekiz ikinci yarı Ronaldo ile golleri dizer..

0|1
    0|0
    • sakatlandı ronaldo 25 dk. da oyundan aldılar o gol dizme olayı yattı bence :(

• portekiz koyduuu

• kazandilar valla 😎

• Fransa olacak

0|1
    0|0
    • evsahibi olması ve iki takımı yan yana koyunca evet haklısın fransa biraz ağır basıyor, tahmin ettiğimizin dışında bir portekiz izlemezsek bugun kupa horozlarda kalır...

• Aynen öyle dostum. Biri çıkıp liderlik yapmazsa eğer

• doğru diyorsun eyvallah :D

• Turnuvanın başından beri Fransa favoriydi, inanmazsanız adele e sorun 😎

0|1
    0|0
    • getir buraya adele yi soracam -.- turnuvanın başında ismi kupayı alacaklar arasında geçiyordu bu doğru...

• Portekiz.

0|1
    0|0
    • ikinci yarı ne yapar bilmiyorum izleyip göreceğiz ama ilk yarı etkin değildi pek portekiz

Yükleniyor...