Erkek sırf eğlence için zamanını ve parasını harcar mı?

30'unu geçmiş bir adam 20'li yaşların başında başka şehirde olan bir kıza gerçekten değer vermediği aşık olmadığı halde sevgili olur mu?güzel sözler söyleyip gün içinde işten fırsat bulunca sık sık telefonlaşıp mesajlaşır mı?ona bu kadar zaman harcıyorsa 2 ayda bir de olsa kızın yanına gelip çok para harcıyorsa kesin çok aşık evlenmeyi planlıyordur diyebilir miyiz?yoksa bunları yapması aşık olduğu evlenmek istediği anlamına gelmeyebilir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• sanal derken düşündüğüm şey mi?

0|0
    0|0
    • hayır yani telefon konuşması,mesajlaşma gibi iletişim :) adam karşısında müşterisi varken bile elinde telefon çatır çatır mesaj yazıyor.

• işte taraflardan biri olmadığım için içeriğini bilmiyorum mesajların.erkek tanıdığım biri elinden telefonu düşürmemesi garp geliyor.normalde mesaj yazmaktan nefret eden biridir oysa.tabi biz arkadaşlarına da saygısızlık ediyor.ben bir şeyler anlatıyorum.o mesaj derdinde ya da oturup konuşurken birden kalkıp uzaklaşıyor ve özel görüşme yapmaya başlıyor.bu saplantıyı yadırgadım :)

• demek ki önemli :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kusura bakma bana soru sapma geldi. Kız erkeğin parasını gerekinden fazla yiyorsa kızın niyeti eğlençe oldugu apaçıktır.Bu durumda erkekin iştekleri evlilik dışındaki beklentilerdir.

0|0
    0|0
  • seni etkilemek ve ceylanı ürkütmadan kafeslek olabilir genç kızları etkilemenin ve yataga giden en etkili yol hızlı yol kesenin agzını açmak tır evlilik olacanı sanmıyorum belki adam evlide olabilir ..iki ay az bisüre yargılamadan araştır sorgula sonra üzülme byy

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşayacaksa evet, cem yılmaz anlatırken dinlememişsin

0|0
    0|0
    • bildiğim kadarı ile cinsellik yok zaten 2 ayda bir görüşüyor.ama gün içinde sanal iletişim fazla :)

• amacı başka olabilir belki eglenmek istiyordur senle

0|0
    0|0
  • Gelecek kurmayı planlıyodur,buradaki 20 li yaşlardaki kız senmisin :DD

0|0
    0|0
    • :) tabi ki hayır ben yaşlandım :)

• hahahaha tamam buralarda olursak sen de ben de bilgilendiririm.tabi önce 20'lik çıtırdan ayrılması sonra birbirimize aşık olmamız lazım :)

• beni ekleyebilirmisin merak ettim seni :DD

• tabi ki :)) bulmuş böyle çıtır kızı bırakır mı hiç ? gönlünü eğlendirir daha iyisini bulnca bırakır

0|0
    0|0
  • olur normaldir.. Bu kadar saf olma ama .. evlenmeyi felan planladıgı yoktur

0|0
    0|0
  • evet harcar. bir ayda 3 bin harcadığımı biliyorum

0|0
    0|0
    • aşık olmadığın bir kız için mi peki ona ve çevrene aşık rolü yapıyor muydun?

• kızı sevdim tabi, ama o beni daha çok sevdi ve çok abarttı. hakettiğini düşündüğüm için gönlü olsun diye her istediğinde vakit geçirdim. bir çok şeye de kendisi daha istekliydi

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...