Sizce bu sene Avrupa kupalarına katılan takımlarımızdan hangileri başarı sağlar?

Gidip kupa kaldırmak çok zor, 2000 yılımda ki Galatasaray'ın başarısını tekrarlamak çok zor ama hangi takım nereye kadar gidebilir sizce?

• Beşiktaş
    0% (0)56% (10)48% (10)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    67% (2)28% (5)33% (7)Oy Ver
  • Konyaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Osmanlıspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Medipol Başakşehir
    33% (1)16% (3)19% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• avrupada takımlarımızdan üst turlar çok beklememek gerekir. Konya içsaha maçları puan veya puanlar çıkartabileceği maçlardır onlar açısından, gruplarda ilk 2 ye girmesi ve yoluna devam etmesi süpriz olmaz ama bir sonraki turu göremiz. osmanlı ve başakşehir ilk ön eleme turlarında ülkelerin çok duyulmamış takımlarıyla oynayacakları için bir iki tur geçer ama sonrası güç görüyorum. beşiktaş ın şampiyonlar ligi tecrübesi az, gruplardaki rakiplerinde kim olacağına bağlı ama ilk 2den üst tura çıkma ihitimalini az görüyorum, avrupa liginden yoluna devam edecektir. fenerbahçe transfer dönemini iyi isimleri kadrosuna katarak başladı ama en büyük sorunu gruplar aşamasına kalmak olacaktır, bunu başarabilirse gene bjk gibi rakiplerininde kim olacağına bağlı olarak ilk 2 nin ikincisi olması beşiktaşa göre daha fazla ihtimal ama zor tabi, o da avrupa liginde yoluna devam eder, fenerbahçe avrupa liginde daha iyi dikiş tutturdugu için belki son 8 i zorlayabilir, beşiktaşta avrupa liginde son 16 dan 8 i zorlamaya çalışacaktır... :D

0|1
    0|1
    • Beşiktaş'ın bu sene süpriz yapmasını bekliyorum
      Fenerbahçe'nin geçen sene gibi Shaktar Donetsk gibi güçlü takımlarla karşılacak ilk turu geçer ama 2. tur zorlu rakipler olacak...
      Konyaspor şu an acemi, ondanlardan bişey beklememek lâzım, zira diğer Osmanlı ve Başakşehir'de öyle... ama acemi şansı diye de bişey var... Osmanlı'nın elemelerde ki rakipleri çok güçlü olacak gruplara kalması süpriz olur ama Başakşehir daha avantajlı inşALLAH hepsi en azından gruplara kalırlar

• Yakışıyo ama Sepp Blatter'den daha iyi 😊

• o açıdan diyorsan doğru aslında iyidir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Vodafone Arena oturmuş kadro ve kurt hoca Şenol Güneşle Beşiktaş iyi kuraya gore basarili olur
    Fb sampiyonlar liginde elenip uefada devam eder
    Osmanlı ve Başakşehir iki tur geçer
    Konya grupta elenir

0|2
    0|0
    • @jıkolöçş muhattap olma deyip cevabin altına yazıyorsun nasıl bir degisiksin

• Bazı şoparlar çeyrek final görürüz demiş önce hele bir sen ön elemeyi geçte

Yeni stad ile ben gruplardan çıkacağımıza inanıyorum

0|2
    0|1
  • Bjk 3 puan toplar oda 3 beraberlik alır grup sonuncusu olur.
    Fenerbahçe çeyrek final görür şampiynlar liginde.
    Osmanlı Konya Başakşehir enaz 2. tur görür.

0|1
    0|1
Yükleniyor...