Kadın dayağı hak ediyor

Muhafazakarların yaşam koçu olarak tanınan Sibel Üresin, kadına yönelik şiddeti savundu. Üresin'e göre kadına yönelik şiddetin sorumlusu yine kadın: Kadın car car konuştuğu için dayağı hak ediyor.

kaynak :yurtgazetesi

Bende katılıyorum çok konuşan kadın dayağı yer sizce ?

0|0
16|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Aynı muhafazakarlar bir erkeğin birden fazla kadınla resmi nikah kıymasına izin verilmesini istemişlerdi. Ben muhafakar değilim ama keşke istedikleri gibi olsa Türk erkeği olarak zıvanadan çıkarız.

Haftalık program :

Pazartesi : Hande ile oral

Salı : Jale ile henjob

Çarşamba : Ceyda ile BDSM

Perşembe : Fulya ile Anal

Cuma : Tatil

Cumartesi : Funda ve Ceyda ile gurup

Pazar : Nergiz ile karışık

1|3
    0|0
    • senin aklın hayaların la kıçın arasına mı sıkıştı

• Yoo yaşam koçu Sibel Uresinin fantezi dünyası bu benim değil, ben tek eşlilikten yanayım.

• şimdiye kadar bir bayana el kaldırmadım kaldırmamda benden güçsüz olan birisini dövmek bana göre değil..

3|2
    0|0
  • Bu sorunun yayından kaldırılması lazım resmen şiddete davet etmişsin.moderatörler,yöneticiler ne iş yapıyor merak ediyorum

1|0
    2|0
  • Atatürkün ona verdigi özgürlügü ayaklariya tekmeleyen, realiteye tamamen görmezliye gelen ve bir 1400 senelik kitapin onun icin kurmus hayal dünyasinda yasayan zavalli bir kadin bu Sibel Üresin.

Siddete karsiyim. Soru soraninda IQ orani sorudan belli.

Saygilar

1|2
    0|1
  • yer ama tekmetokat değil hafif korkutma ikrah amaçlı olur

sibel üresin kocasına eş teklif eden kadın değil miydi? nasıl mide var o kadında

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin tapulu malı edğil ve bir eş hiç değil oda biraysel bir hayatın insanı sorun varsa kardeşim mahkeme orada taksepeti koluna herkes yoluna kul hakkı var kardeşim hesabını kimse veremez kıyamette bügün sen bitokt vurursun yarın oseni sırtıana biner sırattan geçer sonanda kıçına takmayi basar o cennet sen eşşek cenneti yalllahh bırakın insanı karıncanın bile hakkı olduğu ve hasabını mahşerde sorulacağı bir hayatı yaşıyoruzz..

0|1
    0|0
  • kadına dayak atan adam ğözüme ğözükmesin

4|2
    0|0
  • valla sizin gibi düşüneni dövsünler zaten

4|2
    0|0
  • Şiddetin hertürlüsüne karşıyım.

1|1
    0|0
  • Melek Subaşı dışında dayağı,şiddeti hak eden kadın yok gibi

1|1
    0|0
  • kadını erkeği yok. aklı başında kimse şiddet yanlısı değildir ancak çok konuşana değil hak edene tekme tokat girişebilirsin.

2|2
    2|0
  • Dayak olayını kımse savunmamalı bnce oneya:) kadınamı vuracan konusuyo dıye. Bnm anem cok konustugu zaman babam kacar:)susar haklıysa bıle hemen topuk yapar. Benım gozlemıme gore en dogrusunu yapıyor. Sonucta Dogasında var dırdır yapmak:)

1|2
    0|0
  • Dayak atılmasına karşıyım çünkü dayakla falan bir insanı kendi istediğin biçime getiremezsin.Kendi fikrim "iki tarafın da fazla konuşmaması" taraftariyim

1|1
    0|0
  • çok konusuyosa dinlemeyeceksin aga adriana limayı düşüneceksin

1 kıza asla el kaldrmadım kaldrmıcam kaldırtmıcam ULEYN

0|0
    0|0
  • kadına şiddete hayır

0|0
    0|0
  • Eşinin dayağı hakketiğini düşünen kocalar, sevgililer eşinden ayrılsın. Şiddete hayır!

1|2
    0|0
  • Mesela onu söyleyende çok konuşmuş bir dayak gerekir

1|1
    0|0
  • İslamiyet' e göre kadınlara gerektiği zaman şiddet uygulanması mübah zaten. 1 erkeğin sözü 2 kadının sözüne bedeldir. Kadınların görevi, erkekleri mutlu etmektir. Ben demiyorum bunları yanlış anlamayın.

0|1
    2|1
    • sen AÇ o dini kitabı tekrar oku kadın neden dövülür orda çok net yazıyor yarım okumayın kitapları

• Her ne olursa olsun. Şiddet çözüm değildir, daha da durumu kötüleştirir. Allah, şiddet gören kadınlarımıza ve erkeklerimize sabır versin.

• kıyamet kopacak herhalde bir bayandan bu sitede bunları duydumya:)) birazdan haşat ederler burdaki cadalozlar seni jskldfjklsjdkls

0|0
    0|0
  • Çok konuşması değil de olmayan bir şey yüzünden seni suçlaması, konuyu uzatması, üstüne trip atması ve kendini bir bok sanması benden dayak değil de yol alır

0|0
    0|0
  • sibel yine saçmalamış :)=))

0|1
    0|0
  • çok ve boş konuşuyorsa fiziksel olmasada sözle dövülmesi gerekir illaki

0|0
    0|0
  • ben katılmıyorum kadına vurulmamalı.

0|0
    0|0
  • O zaman benim eşimin günde 5 kere dayak yemesi lazım da konuşmayan kadın yok ki hepsi konuşuyor.

0|0
    0|0
  • kadınlara aduket atmak lazım

0|0
    0|1
  • bazen hak ediyor evet, erkek nasıl hak ediyorsa (:

0|0
    2|0
  • geçenlerde Türkiye de modern boşanmalar diye bir haber okudum genelde arıza çıkaranların kadınlar olduğu yazıyordu hele bir tanesine hiç anlam veremedim bir kadın eşi ona araba ev almadı diye evlendiklerinden beri cinsel ilişkiye girmiyormuş :DD hayır anlamadığım şey şu cinsellik sadece erkek için değilki kadın içinde çok önemli ama bizim hatunlar erkeğe karşı cinselliği silah olarak kullanıyor yanlış!.

0|0
    0|0
  • doğru demiş

0|0
    1|1
  • o beni dövsün

1|0
    0|0
  • Sibel Uresin dediginiz kari, su kocasina kendi arkadaslarini ayarlayan hatun degil miydi ya?

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bende tabıkı kadına sıddetı savunmuyorum ama bazen ınsan dayanamayacak hale gelıyor o zaman adama hak verırım ha bazen pıskopat ınsanlar oluyor olur olmadık seye kadını dovuyor bole ınsanlarda cok ulkemızde malesef dunyada da var tabı olelerıne ceza sart ama adamın fıtılını attırıp dayak yıyen kadın hakedıyor

dayak yemek ıstemıyorsan adam gıbı olacaksın esıne karsı

1|0
    0|0
    • harbi insanı severim. bak halden anlayan nasıl belli oluyor

• teşekkür ederim:) ama öyle yanı ne dıyım sımdı dogru söze ne hacet

• Konusuypr diye insan mi dovulur la? Tespitinize kopekler isesin.

5|2
    2|1
  • Kesinlikle haksızsın..İnsanlar senelerce beraber oldukları insanı tanıyamayabiliyor..

Saplantılı bir karakterse hele kadın ne kadar kaçarsa kaçsın bir şekilde kurban oluyor..

Bunları söyleyebilen biri sadece reklam amaçlı söylüyordur diye düşünmüştüm ama maalesef senin gibi genç biri bile böyle cahilce konuşabiliyor..://

Çok yazık..

1|1
    0|0
  • O kari konusmasin sen de konusma.

5|0
    0|0
  • bunu diyenleri de savunanları da günde 5 posta dövmek lazım asıl ama hiç bir insan şiddet görecek kadar aşağılık varlık değildir ! kocanız dövse ağlanırsınız illa bir coolluk vay anasını be !

4|0
    1|1
  • Konuşmak insanı bir davranıştır, konuşması rahatsızlık verdiği için bir kadın dövülemez. Çok konuşuyor diye bir kadının bir erkeği dövdüğü görülmediği gibi.

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı bitmiş, bilinçüstü çıkmış.

1|0
    0|0
  • Hıyanet etmesinden korktuğunuz kadınlara, karı koca haklarını öğretin ve tatlı sözlerle nasihat edin, onları yatağınızdan ayırın. Yine de, uslanmaz iseler, hafif dövün! Uslanırlarsa, onları üzecek şey yapmayın, kendilerini incitecek bahane aramayın.) [Nisa 34]

Hafif dövmek denilen şeyde kaba etlere vurmak.İslamiyette bile böyle bir şey yok.

Ve son olarak bir hadis 'Bir erkek, hanımını döverse, kıyamette onun davacısı ben olurum'.

0|0
    0|0
  • Cok konustugu icin dayagi hakediosa bana idam ederler herhalde :)

Cok cok konusurum..

1|0
    0|0
  • sizleri mısıra doğru alalım bayanlar

0|2
    1|0
  • Lüzumsuzu çuvala koymuşlar buradayım demiş konuşuyor işte önemli olan ciddiye alınıp alınmaması

0|0
    0|0
  • Atin bunu burdan.

3|0
    0|0
  • çözüm dayak değil böyle düşünen insanlar dayagi hak edıyor .

2|0
    0|1
  • Bunu söyleyen yine saçmalamış

0|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun şiddete basvururmamalı.

Senide ve senin gibi dusunenleride kınıyorum. Ne insalık kalmış nede akıl sizde.

4|4
    1|1
Yükleniyor...