Hayatınızda en mutlu olduğunuz an veya en utanç verici anınız ne?

Açıkca konuşalım... anlatalım

Hayatınızda en mutlu olduğunuz an veya en utanç verici anınız ne?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• kuzenimle aqua fantasy de büyük kapalı kaydırıkta 2 kişilik bot ile daha hızlı kaymak adına yaptığımız anlamsız hareket sonrası oluşan ve kaydığımız botun bizi terk edip karanlık bir tünelde aşağıya doğru metrelerce korkunç bir gürültü ve hızla yuvarlanarak suya düştükten sonra kafa göz kol bacak dağılması ile sonuçlanan o korkunç rezilliği hiç unutamam. aldığımız darbelerden sonra halimizi gören işletme doktorunun çağırdığı ambulansın personeli bile kahkahalara boğulmuştu. hatta bir ara düşerken kuzenimin ayağının yarısının gırtlağımda hissetmiştim. rüyalarıma bile giriyor hala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• üniversite,den kovulup geldiğimde ail bireyleri hepsi bir araya gelmişti eve grdiğimde ise onların bakışlarında ki üzüntüyü ve bana olan güvenlerinin yıkıldığını gördüm ve o an çok utandım ama ne varki insan kendi hatalarını başkalarının kabullenmesine engel olamıyor.

0|0
    0|0
  • çoçukken zillere basıp kaçma :)

0|0
    0|0
  • sene 2007dı aqua fantasy ya gıtmıstık arkadaslarla orda yabancı kızın bıtanesı denız sortumu ındırmıstı ya kaydırak sırasındayken cok utanmıstım yasım kucukdu ama buyuk duruyodum kıpkırmızı olmustum :)

0|0
    0|0
  • En mutlu olduğum anlar çocukluk yıllarım tartışmasız, çocukluğumu dolu dolu yaşadım. En utanç verici anım da; yine çocukluğumda yengemin para kutusunu karıştırıyorken yakalanmış olmam. Ah o jetonlu ateri salonları ah...

0|0
    0|0
  • bi kızı ayarladım mı bnde mutlkusu yok utanç verici anlarda pek gelmiyo başıma çok dikkatliyimdir sadfasfasfasda

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'nin başarıları çok mutlu eder beni ve sevdiğimin yanımda olması. Çocukken mast. yaparken abime yakalınmıştım çok çok utanmıştım.

0|0
    0|0
  • il badminton turnuvasında birinci olduğumda sevinmiştim.hayat o zamanlar çok güzeldi

hoşlandığım kız beni reddettiğinde çok utanmıştım rezil olmuştum.

0|0
    0|0
  • öyle bir anım yok

0|0
    0|0
  • En çok ilk sevişmemde mutlu olmuştum.

0|0
    0|0
  • öyle bir anım olmadı :S

0|0
    0|0
  • utanmadım hiç

0|0
    0|0
  • öyle anım yokki

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye girdiğim an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En mutlu olduğum an yurtdışına gittiğimde kaldığım aile aileme hürmetleri ve saygılı biri olduğumu söylememi iletmişti grur vericiydi benim için .. Utanç duyduğum an ise olmadı utanılcak bişey yapmadım yapmam da .

0|0
    0|0
  • mutlu olucagim gun haftaya pazar :)

utandigim gunde eski is yerimde müdürumun hakkinda atip tutarken arkamdan cikip gelmesi :)

dediklerimi duyması

0|0
    0|0
  • Hala olacağımı öğrendiğim an çok mutlu olmuştum :) Utanç verici olan şey aklıma gelmedi :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...