EURO 2016 final heyecanıyla devam ediyor. Peki sizce kazanan kim olacak?

Evet arkadaşlar EURO 2016 heyecanı sürerken birçok anket paylaştık artık final karşılaşmasıyla bugün saat 22.00 de turnuvayı kazanan belli olacak peki kazanan kim olacak? Cristiano Ronaldo'lu Portekiz mi? yoksa Antoine Griezmann'lı Fransa mı? Final hakkındaki düşüncelerinizi alalım.

• Fransa
    31% (5)33% (19)32% (24)Oy Ver
  • Portekiz
    69% (11)67% (39)68% (50)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

2|3
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Portekiz olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Portekiz kazancak yemin ede bilirim hatta cunki ev sahibi fransa hic bir yarismada falan ev sahibi yenmemisdir diger ulke yenmisdir eurovisionda olpiadlarda falan ornek olarak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 16

• Fransa kazanırsa 1984 ve 1998'den sonra evinde düzenlediği son 3 turnuvayı kazanmış olacak.

Fransa turnuva ilerledikçe artan özgüveniyle bir turnuvada aynı stadda 3. kez oynaması gibi yabana atılmaması gereken avantajlara da sahip

Bu yüzden Fransa kazanır ama Portekiz kazanırsa söylenecek tek sey Allah ne isterse o olur

0|0
    0|0
  • Ronaldo zaten berbat. Griezman, payet, pogba farkıyla 3-0 fransa. Ki şüphesiz

0|1
    0|0
  • Fuat abi Portekiz kazanacak. Ama ben izlersem zor çünkü izlediğim maçlar da hangi takımı tutarsam kaybeder

0|1
    0|0
  • Belçika kazanir

0|0
    0|0
  • Yüzde 80 Fransa avantajlı ama umarım Portekiz kazanir.

0|1
    0|0
  • fransa kim bala geldiler. portekiz gömer yazıyorum buraya

0|1
    0|0
  • Portekizi isterim ama Fransa alır ya

0|1
    0|0
  • Fransa

1|1
    0|0
  • Fransa

0|0
    0|0
  • Portekiz alır almanya çıksaydî portekizi alırdı fransa iyi çekilip iyi savundu kontra atakla almanyayı yendi sonuçta portekizin işi kolaylaştı antoine griezmann ı iyi tutarlarsa portekiz alır:D

0|0
    0|0
  • Fransa taktikle gidiyor.
    Portekiz çok şansına goller buluyor.
    Gönlüm FRANSA'dan yana

0|0
    0|0
  • Gönlüm portekiz aklım fransa diyor.

0|0
    0|0
  • La France 🇫🇷🇫🇷🇫🇷

0|0