Kızlar aileniz sizi sevdiğiniz kişiye vermiyorsa ona kaçar mısınız?

çok ciddi cevaplar bekliyom kızlar siz olsanız ne yapardınız kaçarmıydınız

0|0
22|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları askere alsalar gider misiniz sorusuna evet 1 dakıka düşünmem diyen kızlar burdada kaçmam demiş 2 side yalan anasını satım .

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Büyük konuşmak istemem ama kaçmazdım heralde..Ailemin gönül tızasının olmadığı evlilikten bir gram tat almam çünkü ben !

0|0
    0|0
  • Kaçmam Orta Yolu Bulmaya Çalışırım İkna Etmeye Çalışırım. Ailemin Sevmediği Şeyleri Yapmaması İçin Uyarırım Sevdiğimi Veya Ailemin İstediği Şeyleri Yapması İçin Sevdiğimi Tatlı Dille İkna Ederdim. Bir Orta Yolu Bulunur Elbet. Alimi Seviyorum Çünkü Onları Üzmek İstemem. Sevdiğimi De Bırakmak İstemem. Ailem Anlayış Gösterir Elbet. Ailem İyi İnsanlar Çünkü Her İnsanın Da İnsafı Vardır Çünkü. Bu Süreçte Allahtan Bana Gelen Bir İmtihanıdır Diye Düşünürüm. En İyi Şekilde, Alnımın Akıyla Geçmeye Çalışırım. Her İşin Bir Zorluğu Vardır Pes Etmek Yok. Herkesin Gönlü Olsun, Herkes Mutlu Olsun İsterim. :) ) :))))))))))

0|0
    0|0
  • bizim kocaya kaçacak yaşlar bitti. artık herşey kafamıza göre.

0|0
    0|0
  • kaçmak günah değldir

bizde bir kız 3 kez istenir aile istemiyorsa

sonrası severse kız buna cesaret ederse kaçar:)

seviyorsam bilmem kararsızım

0|1
    0|0
  • ailenin her zaman bir bildiği vardır anne baba rızası çok önemli. bir şekilde ikna etmenin yolunu bulmaya çalışırdım sanırım. ailem zaten sevdiğim insana vermemesi için önemli bir sebeplerinin olması lazım. ama yinede büyük konuşup kaçmam diyemem tabii.

0|1
    0|0
  • çok zor bir soru o zmnki ruh halim neyi gösteriosa onu yapardım..

0|0
    0|0
  • Ailemin onaylamayacağı biriyle ciddi bir ilişkiye başlamam zaten.

0|0
    0|0
  • kaçmam

0|0
    0|0
  • KAÇARIMMM...

istemedım biriylee aynı evı paylaşmak bena ölüm gbi gelir..

valla kacarm :D

0|0
    0|0
  • hayırrrrr kçmam

0|1
    0|0
  • Duygularıma hakim olmaya calısıp Kaçmam.ama belli olmaz olamazsam kacarım

0|0
    0|0
  • ailem vermıyosa vardır bı bıldıgı aptalmıyım bir erkek ıcın ailemi cevreye rezıl edıcek kadar ?

0|0
    0|0
    • ben kürt olduğum için ailesi istemiyo kaçırmaktan başka bir çare yok sen olsan ne yapardın

• yanlış düşünüyosun ben kürt olduğum için sadece bir kürtlemi evlenmem lazım böyle bişey yok bence kader kısmette ne varsa o olur ben böyle birşey için sevdiyim insanı bırakmam söz konusu bile olamaz

• hayır arkadasım yanlıs anladn benım sana lafım yok tabıkı kurtsun dıe kurtle evlenmeye mecbur deılsın, benım dedıgım su ırkcılık yapmayan bır aılenın kızıyla evlenmelısın anladın mı yanı suc sende deıl karsı tarafta.

• Olmayınca olmuyor işte derim, kaçmam :D

0|0
    0|0
  • çok şükür öyle bir şey olmadı. ama sevdiğim kişiye vermeselerdi ben yine de evlenirdim.

0|1
    0|0
  • Hayır kaçmam.Annemin,babamın başını öne eğdirecek bir şeyi asla yapmam.

0|0
    0|0
  • belki.. durum, kişi, sebepler çok önemli. aklıma yatıyorsa gerisi boş.

0|0
    0|0
  • kaçmam ama ailem benim kararlarıma saygı duyar yani istediğim erkeği alırım :)

0|0
    0|0
  • Ailem beni sevdiğim kişiye vermiyorsa herhalde bir bildikleri vardır derim ve kaçmam...

0|0
    0|0
    • sen olgun bir akla sahip deyilmisinki ailenin bildiğini bilmeyecek kadar.

• insan sarrafı onlar tamam. aslında kusura bakma herkezin anne baabsı bir olmuyor. ebeveynlerin senden akıllıdır belkide. ama ben kendi ebeveynlerime göre yorum yaptığım için anlaşamadık. ailen in gerçekten akıl sahibi olduğunu biliyorsan onlara göre hareket et seni kutlarım :)

• bi şekilde anlaştıysak sorun yok :D

• asla kaçmazdım aiilem istemiyosa bir bildikleri vardır

0|0
    0|0
  • eğer beni hiç bırakmıcağına emin olursam kaçarım

0|0
    0|0
  • Kaçarım o cesaret var sevdiğim kişi için

0|0
    0|0
  • kaçmazdım insanlar ölüm acısına katlanıyor ayrılık acısına mı katlanamicak

0|0