Hiç sevmediğiniz biri ile çıktınız mı?

Hiç başkasına aşıkken unutamadığınız biri varken sevmediğiniz çocukla çıktınız mı ? Veya siz böyle bir duruma maruz kaldınız mı ? çıktığınız çocuk bunu öğrendignde psikolojisi nasıl oldu veya siz yaşadıysanız nasıl bir ruh sağlığı içine girdiniz ?böyle bir durumla karşı karşıya kalırsak yapılması gereken nelerdir şimdiden teşekkürler .

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• çıkmadım.niye kendimede onada işkence ediyim ki? anlamsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevdiğimi sanıp çıktığım sonrasında sevmediğimi anladığım erkekler oldu hayatımda

0|0
    0|0
  • evet başkasını çok severken biriyle çıktım. ama onu hiç aldatmadım onunla çıkarken sevdiğim çocukla hiç konuşmadım. en son dayanamayıp ayrıldım zaten

1|0
    0|0
  • olduu ...evt

0|1
    0|0
  • sevdiğini sanarsın sonra iş değişir, olur öyle

0|0
    0|0
  • 3 yıl birlikte oldugum insanın beni sevdiğini sandıgım insanın eski sevgilisini unutamadıgını öğrenmiştim. Bu acımın tarifi yok.

0|0
    0|0
  • Çıktığım çocuk en yakın arkadaşına aşık olduğumu öğrenmişti :( 10 yıl geçti üzerinden hala kendimi affedemiyorum.

0|0
    0|0
  • çıktım evet ama uzun sürdüğü söylenemez.aklında başkası varken yanındakinin farklı kişi olması mide bulandırıcı olabiliyor ki zaten olan da yanımdakine oldu hiç tavsiye etmem

1|0
    0|0
  • oldu evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevmiyorsam ne işim var ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...