Ne yapacağımı bilmiyorum,lütfen yardım edin..

Geçenlerde çok önemli bir yarışmada Türkiye birinciliği kazandım ve yarın ödül törenim var,ailemle ve hocalarımla gidicektik törene.Çok önemli birşey bu benim için ama burnumdan geldi resmen.Dün annemle babam kavga etmişler sanırım,ben evde değildim.Maddi durum olarak pek iyi değiliz normalde babam asgari ücretle çalışıyor ama evde boncuk gibi birşey yapıyorlar ve ikinci maaşı ordan çıkarıyoruz diyebilirim.Ama annem de babam da bütün gün evde bununla uğraşıyor,hiçbir sosyal yaşantıları kalmadı.Birde biraz durum düzelince hemen gidip araba aldılar, ben altından kalkamayız dedim ama o gazla hepsi alalım istediler,şimdi de iyice sıkıştılar.Babam da biraz önem veriyor arabaya şimdi,her seferinde yürüyerek gidelim falan diyor.Dün de tartışmışlar sanırım bir yere gidelim arabayla demiş annem ve gitmemişler.Baya bir tartışılar ve dünden beri annem sürekli ağlıyor,hiçbirimizi yanında istemiyor bitti boşanıcam diyip duruyor.Çok da büyük bir tartışma geçmedi aralarında ben şahidim yani ama acayip abarttı,5yaşındaki çocuk gibi davranıyor gece kapısının arkasına dolabı falan dayamış girmeyelim diye.Yarın törenim var bide hayatımın en mutlu günü olması gerekirken berbat bir gün yaşıyorum..Ne yapıcam bilmiyorum psikolojim bozuldu resmen tavsiyeleerinizi bekliyorum lütfen

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• annenin duygusal dönemine denk gelmiş olabilir. bazen bayanlar birşeyleri biriktiriyor içinde bunlar kine dönüşüyor ve ufak birşeyde patlak veriyor. annenin abarttığını düşünebilirsin ama ona destek olmalısın bence. ve şunu da unutma her ailede problem yaşanıyor kimisi buna benzer problemler kimisi bundan beterleri.başarından dolayı tebrik ediyorum bu arada :) şöyle düşünmelisin. okul/iş,aile,varsa aşk hayatın. bunların hepsi farklı kategorilerdir ve birbirine karıştırmamak gerekir. ayrı ayrı yaşamaya çalış örneğiin ödül günü mutlu olmaya bak bu senin başarın,sonra eve gelince elbette üzülmeye vaktin olacak :) ve herşey birgün geçiyor bunu da unutma. hepimiz kötü günler geçiriyoruz ama önemli olan anı yaşamak.iş hayatıyla aileyi,aşk hayatını birbirine karıştırmamak. yoksa bir ömür geriye baktığımızda yüzümüzde gülümsememize sebep olacak hiçbirşey yaşamamış oluruz.çünkü işte olmasa ailede problem yaşarız,oda olmazsa sevdiğimiz insanla tartışırız. ve biz bu hayatları birbirine yansıtırsak hiçbirzaman mutlu olamayız. tekrar tebrik ediyorum sıkıntılarını bir an önce atlatmanı umuyorum hayırlı günler :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle tebrikler.Geçmiş olsun.Erkekler arabaları sever onlar için ayrı birşeydir.Arabadan hevesini alsın bırakır ilgilenmeyi.Annene moral ver önünden kaç.Ona babanın şuanda hevesi olduğunu ve geçeceğini söyle.Seni anlayacaktır.Başarılarından bahset annene ve her neyde başarı sağladıysan devamının geleceğini anlat.Eminim kendine gelir.ALLAH bol kazançlar versin ayrıca.Sevgilerle...

0|0
    0|0
  • gönlün rahat olsun..eğer annen çocuk gibi davranıyorsa bilki babana olan sevgidendir ve biraz anlayış ilgi bekliyordur ...yarın allahın izni ile sen ödülünü alırken ailende seninle birlikte orada bu gurur yaşayacakalrdır emin ol:))) dualarını dilinden düşürme:)

0|0
    0|0
  • busenin de dediği gibi annenle konuşmayı dene yarın güzel bir gün olacağını yanında olmasını istediğini falan söyle...

1|0
    0|0
  • Bunalimdadir ya gecer iki uc gune takma bu kadar sen odulunu al.

0|0
    0|0
  • Üzüldüm. Her ailede oluyordur illa ki. Sen canını fazla sıkmamaya çalış. Bu durum geçici elbette. Sen ödül törenini düşün. Tebrikler bu arada.

0|0
    0|0
  • fazla sansasyonel olmuş replikleri değiştir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendinle alakalı olmayan şeyleri değiştirmeye çalışma. Sen simdik bugünü hüzünü düşünme. Yarın benim günüm ve hayirlisini dile. Annen yarın gelmiyorum derse iyi Sen bilirsin deyip yanında olmadığı için üzülme. Yüzü asık Senin yanında olcagina olması daha iyi sanki...

0|0
    0|0
  • sen gurur verici bir evlat sin.evet cok buyuk basari kazanmissin ve yarin senin en mutlu gunun.tamamen haklisin.ama annen cok kafasi karisik simdi.bence bu kadar konusmussunuz yeter.israr etmegin gelmesi icin.yarin en guzel sekilde hazirlanip ve baban ve hojalarinla birlikte git odulunu al.annem biraz rahatsiz o yuzden gelemedi dersin.annenin biraz zamana ihtiyaji var.onu desteklemen lazim.iyi basarilar sana

0|0
    0|0
  • annenle konusmayı dene guzel gununu mahvettını soyle veya baban aracı olsun bir şekılde konus onlarla..

0|0
    0|0
    • Annemle de babamla da konuştum zaten.Babam da kaç defa konuştu annemle ama nuh diyor peygamber demiyor resmen. Umrumda değil diyor, ne olcaksa olsun diyor..Ben de sinirleniyorum artık afedersin de bukadar sıçılmaz ki bir insanın özel gününe..Değişmiyor işte,kafayı yicem..

• canım o zaman annenın sana bı garezi varki byle yapıyor..

• Annen depresyonda bence onu biraz dinlenmeye ikna edin odul torenine goturmeyin derima nnen fazla abartmis.

0|0
    0|0
  • Hocalarına ya da sınıf öğretmenine durumundan bahsettin mi?Maddi durumun olmadığını.Burs bulabilir okulun sana.

0|0
    0|0
  • aileni boşver, bencil ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...