Bir sabah kalktınız ve dünyada...

bir sabah kalktınız ve dünyada hiç insan olmadığını öğrendiniz... ne yapardınız... zaten sevdiklerimiz için yaşamıyormuyuz..ölmek genede korkutucu olurmuydu..

0|0
16|42

En İyi Erkek Görüşü

• İlk işim başbakanın koltuğuna gidip otururdum. Neler çektirdin be insanlara derdim Ordan lopezin evine gider jennifer lopezin havuzunda yüzüp onun bahçesinde güneşlenirdim. Ordan uçağa atlar italyaya gider, ordan parise eyfel kulesine çıkar güzel manzarayı bomboş sokakları incelerdim. Ordan meşhur alman hambutgerlerini kapmak için almanyaya gider bir çuval dolusu hamburger alıp miami adalarına doğru yola koyulurdum. Oraya varıp o güzelim denizi, bomboş sahilin doyasıya keyfini çıkarırıdım.

Malum bu tür şeyleri öğrencilik hayatında yaşamıyoruz : D Bari konuyu açan arkadaş sayesinde iki dklık bir hayal kuralım .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Niye insan sevdikleri için yaşasın ki? Yaşadığımız için seviyoruz gerçekte. Hem öyle kendi istediğimiz için doğmadığımız gibi kendi istediğimiz için de yaşamıyoruz. İlahi bir program ya da proje gereği yaşıyoruz. Ölümden korkmak aslında yaşamın kendisini anlamsızlaştırır. Ölümün kabul edilemez bir sonuç olduğunu düşünmek hayata verilen değer içindir. Fikri, düşüncesi ve kendince kabul ettiği değerleri uğruna, ölümü göze alabilen insanları görmek ve bilmek, hayatın ne denli önemli olduğunu anlatmaz mı?

1|0
    0|0
  • insan yoksa hayvanlarda yeter bize zaten ne kadar cok ınsan o kadar dunyaya zarar demektır savas gurultu cevre kırlılıgı

1|0
    0|0
  • Konu olarak uzak olsa da.Robinson crusae gibi ıssız bir adaya düşmek gibi bir durum bu.Ölüm bilinmediği için korkutucu olucaktır her zaman insanız sonuçta.Ama böyle farklı ve özel bir deneyim yaşayıp ölmek şu andaki hayatımda üni bitirip asgari ücrete tamah etmekten çok çok daha iyidir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Mis gibi ne giyicem derdi olmadan çıplak gezerdim...

1|0
    0|0
    • üşütüp hasta olma var..hastanede yok. :)

• Kışın gezecek halim yok :))) Ayrıca hastane var ve benim emrimde eczaneler de :)))

• Herkes kendi için yaşar.gaulu bela da bile yalnızdık.Ölmek korkutucu değildir.Zaten inanıyorsak ki inanıyoruz yeni bir başlangıçtır.Ben bu hayatta tekim bedenim bile toprak olacak.Ruhum ruh kalacağım.Sevgilerle...

1|0
    0|0
  • Sonunda kavgasız belasız küfürsüz savaşsız bir günüm oldu derdim...

1|1
    0|0
  • Bir tanede karşı cins den bir hatun bırakaydın iyiydi, bu ne vijdansızlık :((

1|0
    0|0
  • senin durum kötü yaa.pazar pazar düşündüğün şeylere bak.git 2 ekmek al mis gibi kahvaltı yap çayını höpürdet

1|0
    0|0
  • çok düşünecek birşey yok zaten , yakında sen de dünyadan göçersin.. insan yalnız başına uzun bir hayat süremez..

1|0
    0|0
  • biz diyoruz yaz geldi bahar geldi oy açtı yeşil yapraklar sen diyosun ben sana doyamadım doysun kara topraklar:) çık dışarı çimleri ez çiçek topla kızım ya deli misin bunları düşünüyosun

2|0
    0|0
  • syntax eror system not respondig

1|0
    0|0
  • sevgilimden kurtuldum diye sevinirdim. şaka lan sevgilim yok ki benm

1|0
    0|0
  • Amaçsızca yaşardım heralde.

1|0
    0|0
  • Dolmabahçe sarayı gidip yerleşirdim..:) vize de yok versay sarayıda olabilir. ama yapayalnız elmaslar, pılantalar içinde olsamda güneş batarken o kızıl güneşin doyumsuz güzelliğini paylaşabileceğim biri olmadıktan sonra neye yarar.

1|0
    0|0
  • zaten ölmek ıcın yasıyoz korkutucu olmazdı bana

1|0
    0|0
  • ben sevdiklerim için yaşamadığım için bir fark olmazdı zaten.

1|0
    0|0
  • o zamana kadar yasak olduğu için yapamadığım herşeyi yapardım

1|0
    0|0
  • Tek basına hayatın bir tadı olur muydu ki?

1|0
    0|0
  • yeniden başlar yalnız yaşamanın mutluolmanı olurdummm

1|0
    0|0
  • ohaa süper olurdu lan yapmak istediğim herşeyi yapar sonrada intihar ederdim

1|0
    0|0
  • her yeri yağmalardım :D

1|0
    0|0
  • Amacın ne :D Bilim kurgu izlemekten vaz geç olmayacak işte olmayacak :D

1|0
    0|0
  • en azından 1 kişi olsa iyi olurdu ama tek başıma kalırsam koca dünyada kafama sıkar giderim :D

1|0
    0|0
  • dağa taşa kerkinir yeni bir tür oluşturmaya çabalardım

1|1
    0|0
  • mutluluğu üzüntüyü paylaşacak insan kalmadıysa yaşamanın ne anlamı var ?

1|0
    0|0
  • bi filmde izledim sanırım böyle birşey

1|0
    0|0
  • İnsan aramaya çıkardım.

1|0
    0|0
  • :p ne kullanıyorsun sen, bende istiyorum ondan.

1|0
    0|0
  • ölümü beklerdik napalım. öyle ya da böyle yaşıyoruz işte. ecelimizi bekliyoruz.

1|0
    0|0
  • Gideceğim bir yer yok, az daha kestireyim sdfsg

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 16

• Fazla yaşayamazdım zaten tek başıma.

1|0
    0|0
  • Benim için farketmez ben ölümden korkmam , insan doluyken yapamadığım şeyleri yaparım mağazaları talan ederim hevesimi alırım her şey iyi güzel de gece ne yapardım onu bilmiyorum boş ve karanlık dünyada tek başıma..

Bi kenara oturur ölmeyi beklerim.

0|0
    0|0
  • benim en büyük hayallerimden ama şöyle bir kaç günlüğüne ya da bir hafta falan yok olcak insanlar, ilk önce en beğendiğim mağazalardan bolca alışveriş, sonra canım ne istiyorsa yiyeceğim, aşık olduğum kişinin evine girip ne var yok neler yapıyo, pc sinde ne saklıyor diye iyice kurcalayıp evime dönmek :D

1|0
    0|0
  • birinden ya da her hangi bir yayın aracından öğrenebiliyorsam yalnız değilim demektir mantık hatası var soruda.

1|0
    0|0
  • bezelye gibi kendi kendime döllenmeyi öğreneydim keşke derim

1|0
    0|0
  • Herkeşle gitmeseydin iyiydi. Neyse ölünceye kadar yaşarım sorun yok.

1|0
    0|0
  • Sessizlik var diye sevinir,yatagıma yatar bir kaç saat daha uyurdum.Hele bir de haftasonuysa

1|1
    0|0
  • illaki korkutucu olur.. Annemi aramaya başlarım hemen :( böyle bir rüya görmüştüm, uyanırım kimse olmuyodu hayatta hiç insan yoktu hiç bir yerde de telefonla annemi arıyordum ama telefon bağlantısı da yoktu :(( sıçrayarak uyandığımı hatırlıyorum.. kötü...

0|0
    0|0
  • nası bişey ya bu .D

ben zaten sevdiklerimden önce ölmek isterim onların ölümünü görmek istemem. Zaten görsem bile kendi kendimi yer bitiririm . kimseye sarılıp ağlayamam da kimse beni güçsüz görmesin diye

zor olur be

1|0
    0|0
  • link

:D

1|0
    0|0
  • öyle bir dünya kesinlikle çok korkutucu olurdu...

1|0
    0|0
  • Sokaklarda anlamsızca gezerdim istediğim arabayı alıp boş sokaklarda yarış yapardım kendi kendime :)

1|0
    0|0
  • ohhh be dünya bana kaldı sonunda :)

1|0
    0|0
  • Sevdıklerım ıcın yasamıyorum olumdende korkmuyorum :)yalnız kalsam rahat rahat heryerı dolasır sonra olumu beklerdım :)

0|0
    0|1
  • Ben Efsaneyim filmini mi izledin :) Bence ilk başlarda güzel olurdu. Her taraf sessiz, bomboş...
    Ama bir süre sonra kim olsa sıkılırdı herhalde. Tamam, insan olmadığı için hiç problemin olmazdı ama konuşacak kimse olmazdı. Ne kadar fazla konuşmayan biri olsam da insanları özlerdim, problemleri özlerdim. Yapacak hiç bir şey kalmazdı, anlamsız bir hayat olurdu. Bütün gün film izlerdim sanırım.

0|0
    0|0
  • korkutucu değil bence bütün dünyayı gezerim yapmadığım şeyleri yaparım sonrada ölümü beklerim bu kadar basit zaten sevdiklerim için yaşamıyorum kendim için yaşıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...