O durumla karşılaşsaydınız ne yapardınız?

sanal alemede en çok şikayet edilen insanların profil resimlerindeki gibi olmamaları diyelim ki siz biriyle konuşuyorsunuz kız/erkek resimde çok tatlı böyle bayldınız buluşmaya gittiniz aman allahım buda ne hayatınızda böyle bişiy görmediniz o an napardınız ilk tepkiniz ne olurdu

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• anan zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa der kaçardım

1|0
    0|0
  • Profilindeki foto fake ise kandırdığı için kızardım ama profil resmi cok fotojoniktir bulustugumuz da farklı görünüyordur ona bisi demem konusurum..

0|0
    0|0
  • s**tir edicen direk yalancilarla isim olmaz diyiceksin ya da o an normal davraniceksin kirmiyicaksin sonra herseyi silip muhabbet etmiyiceksin.

0|0
    0|0
  • link

Bu işler o kadar hızlı olursa olacağı budur zaten.

1|0
    0|0
  • eveett buna benzer durumum olmuştu :) ama sorun edilecek bişey yoktu. oturup konusmaya basladıgımda o aradıgım tatlı kişiliğin oralarda oldugunu gördüm

0|0
    0|0
  • Photoshop kullanılmaya, yayılmaya başlandığından beri nedense herkes güzel ve yakışıklı oldu (:

0|0
    0|0
  • Bulamazdım ki o kızı :D Resimdekini etrafta arar gözlerim yoksa geri dönerim nerdeydin bugün niye gelmedin derim

0|0
    0|0
  • tipe göre konuşuyorsam bir daha aramam sormam. ama karşımdaki kişi resimde güzel muhabbetide güzel. ben muhabbeti için o kişiye ilgi duyuyorsam tip mip önemli değil.

0|0
    0|0
  • istifimi bozmadan normal bir şekilde tanışır konuşur muhabbetimi yaparım, inan bana o insan ve o anki durum ve o anki psikolojik atmosfer de karşı cinsle olan iletişim üzerine bana bir şeyler kazandırır, küçük ama etkili şeyler..

0|0
    0|0
  • Çok fotojenikse demek ki...:))

0|0
    0|0
  • bırakır gelirim karakter önemli.

0|0
    0|0
  • O kadar da farketmez ki yahu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim oldu bir keresinde. adamı görünce dumur oldum. yani fiziki özellikleri değil de tarzıydı beni dumura uğratan. tabii ki kötü bir tepki veremedim. ama sonrası olmadı zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...