Sevgilim benden çok arkadaşını önemsiyor

merhaba benim bir sevgilim var aramız çok iyi beni gerçekten sevdiğini biliyorum ama arkadaşlarının yanında beni pek fazla takmıyor... Sevgilimin en yakın arkadaşı benim kuzenimi seviyor ama çocuk çok çapkın yani tek kıza bağlı kalmayacak kadar çapkın bende bunu kuzenime söyledim kuzenimde sinirlendi o çocuğa söyledi tabi o çocukta benim sevgilimi aramış neden böyle söylyor demiş sevgilim beni aradı sonra benimle bayağı tartıştı bu konu yüzünden bana dedi ki kuzenin benim umrumda değil dedim kim senin umrunda dedi tabiki en yakın arkadaşım benim umrumda benimle bu yüzden tartışacak mısın dedim evet dedi bende kapattım telefonu yüzüne dünden beri ne aradı ne masaj attı sizce nasıl davranmalıyım... peki arkadaşları için beni terkeder mi ben bu davranışından bunu anlıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz bir tartısma olmus. Sen kıza söylüyorsan kız neden gidip senin uyardıgını söylüyor çocuga? Madem en yakın arkadasın seni neden zor durumda bırakıyor? Sen de sevgilene böyle bir çıkıs yapmamalıydın sadece arkadasımın mutlulugumu dusundum diyebilirdin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Direk dedigimi yaz mesaja

deki ben senin arkadasina kukla verecek kadar kuzenimi serefsizmiyimdde bide gelip onun icin tartistin benle de bir daha arama beni zate bu mesaji attiktan sonra sana ait olan herseyi silicem ergenlerle kendini gelistirerememislarle isim olmaz de yaz bunu git baskasini bul dedigimi yap bunu hakediyo o.

0|0
    0|0
  • Hiçbiryere gidemez merak etme :D boşver sende biraz ağzını kapamasını öğren.

0|0
    0|0
  • seni köprü olarak kullanıp arkadaşına ulşamk istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • sevgilin biraz tecrübesiz herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ceviz oynamayamı geldin oda:)

0|0
    0|0