BiR film vardı ya adını da unuttum yardım etseniz :(

kadın kocası ve kızı bir evde yaşıyorladı babası sorumsuzun tekiydi kadın benzinliğe gidiyordu o da 4 adam birisini öldürüyodu ve kadın bunu görüyodu adamlarda kadın polise şikayet etmesin diye onu yakalamaya çalışıyolardı fakat kadın 3ünüde bir şekilde öldürüyodu son olarak 1 adam kalıyodu kadının adı bella ydı kadın onu baştan çıkarıyodu adamda kanıyodu o anda onuda öldürdü kadın sonra eve dönüyodu heh işte o filmin adı neydi ya peşimde falan öyle bişeydi galiba olmayadabilir hatırlamıyorum tam olarak :S

Güncellemeler:
filmin adı dışarıda ve tehlikede :D

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Şen dul şaban

0|0
    0|0
  • Kadının başka filmleri varsa oraya bak.! Gerçek gerçek adını biliyosun kadının googleye oynadığı filmleri yaz Çıkar?

0|0
    0|0
    • gerçek adı değil filmdeki adı bella o kadarını bende düşündüm

• Nasıl bir kadınmıs la bu :)) Kill bill o kill bill :D

0|0
    0|0
  • öyle bir anlatmışsın ki :) bulsam izlemicem sanada gıcık oldum söylemicem :D

0|0
    0|0
  • nerde lazımdı

0|0
    0|0
  • Turist ömer uzay yolunda

0|0
    0|0
  • heeeeeeeeeeeee. şaban askerde.

0|0
    0|0
  • Gel sana film önerelim daha kolay :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de izledim bunu. Hatta son katil kaldığında ormanda kadının peşine koşuyor sonra kadın onunla opusuyor ve silahını alıyor. Filmin son sahnesi de kadın hiçbir şey yokmus gibi eve gidiyor ve kocası ona söylenirken silahla vuruyor kocasını.

Ama filmin adını hatırlamıyorum :(

0|0
    0|0
    • evet tamda anlattığın gibi ya amaaaa :S:S::S

• aa ben bunu izledimmm kuzenim annem ve ben oturduk izledik heycanla en son kocsını da öldürüyodu :D çok dehşet bişiydi ya bir gecede her şey oluyordu ama inan ismini bende bilmiyorum:D kanal d de gece çıkmıştı ramazandı glaiba onu hatırlıyorum

0|0
    0|0
    • evet ya evettt nolur annene falan sorr :D

• ya hatırlamaz ki o da..noldu ya neden arıyorsun :D kadının siması biraz tanıdık biraz bakıyım bulursam yazarım

• merak ettm aklıma takıldı izlerim belki :D

Yükleniyor...