2 gün sonra sevgilimin korosu var o gün beyaz gömlek siyah etek giyecek ben ne giysem?

arkadaşlar 2 gün sonra sevgilimin korosu var o gün beyaz gömlek siyah etek giyecek ben ne giysem bilemiyorum alternatiflerim herhangi bir renk tshirt (kırmızı olabilir) üzerine beyaz blazers ceket altıma siyah keten pantolon ayakkabıda lugan spor siyah beyaz ve kahverengi dockerslar var sizin önerebileceğiniz bir alternatif var mı?

Yardım edebilirmisiniz? özellikle kızlar

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Beyaz blazer olmamali bence.. snra turuncu sari yesil mavi renklerde tshirtle acik renk pantolon veya lila lacivert bordo gibi renklerle gri beyaz veya krem renk pantolon kullanabilirsin..

0|0
    0|0
    • ya pantolon açık renk kullanmıyorum 3 kot 2 si taşlı 1 tane siyah keten 1 tanede hipap gri pantolon var

• Hmmm o vakit mavi giyersin siyahin uzerine veya turuncu

• O siyah beyaz giyecekse,kırmızı giyme derim.Sende daha sade birşeyler giyin git işte.Açık mavi olabilir beyaz ceketin içine ya da gri ne bileyim ne giyersen giy de fazla renkli olma uyumlu görünün :D

0|0
    0|0
  • hımm beyaz thsirt ve blazer ceket şık olur

0|0
    0|0
  • bence t-shirt-un usten beyaz blazers ceket giymeyiniz.. sadece t-shirt yeter bence

0|0
    0|0
  • omu cıkıcak sahneye senmi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• renga renk gıyınme de cocugu rezıl etme :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...