Tek kaşlı erkekler hakkında ne düşünürsünüz bayanlar?

Ben kaş aldığım için(sadece ortası) çevremdekiler yadırgıyor kızmısın kaş filan alıyorsun diyorlar ben burada kızların görüşünü merak ettim sizin görüşünüz nedir bu kaş mevzusunda bayanlar ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• yadırganacak bir durum yok tamamını aldırmadığın sürece

0|1
    0|0
  • dostum en ıyısını yapıyorsun bosversene sen o dıyenlerı

0|0
    0|0
  • taşaklı die okudum :(

0|2
    0|0
  • çok dağınık olmamalı bence de ama çevrendekileri takma sen. Temizlik her zaman iyidir :)

Ayrıca keişan <3

0|1
    0|0
  • ne var onda.ben hatırlıyorum,babamın kulağının içinde kıllar çıkıyodu kendisi çakmakla yakıyodu kıllar gitsin diye.hatta kuaförü sirle alıyomuş.bana diyodu cımbızla alıver diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ya boşver sen onları kendini nasıl iyi hissediosan öyle davran arkadaşım. Bakma sen bizim topluma kaşını aldırana karımısın derlerde. Yaptıkları 3 kağıtcılıklarla cingözlüklerle milleti nasıl tartaklayıp dolandırdıklarıyla övünürler...geçen sakal şeklimden dolayı bir abi bana ulan gevşekmisin sen ne bu sakal dedi. Aynı adamı ( evli ve çocuklu bu adam) başka karılara bakarken yakaladım sen godoşmusun ne bakıosun elalemin karısına kızına dedim kızdı bana :D

0|0
    0|0
  • şöyle oluyorlar ^

0|0
    0|1
  • Hocam kaş almanızı yadırğayan kişiler almasanızda yadırğarlar. Bu yüzden almanızda dinen bir şakınça yok. Siz cevredekileri boş verin kendi seçiminizi yapınız.

0|0
    0|0
  • Kardesım Allah vergisi kimin haddine yadırgamak?

0|0
    0|0
  • kötü görünüyorsa alcan tabi bu mantık yüzünden kızlar elin gavurlarını beğeniyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...