Olma olasılığı nedir sizce

Kıza hoşlandığımı bir hafta önce beyan ettim.Bir hafta full gezdik tozduk çok güzel geçti mesajlaştık falan.bazen elini tutuyordum deli diyordu.

bu hafta boyunca çok anlayışlı nazik olduğumu kafasına uyduğumu yanımda kendini çok rahat hissettiğini falan söyledi.Cuma günü memleketine gitti ve giderken dönüşte kararını söyleyeceğini bildirdi.

hafta içi pc'me hem beraber gezi fotolarımızı hem de kendi fotolarını yüklemiş.mesela hareketlerim çok hoşuna gidiyormuş.

Yalnız omzuna yaptığım ufak dokunuşları sevmediğini falan söyledi.Aşkım hayatım gibi lafları sevmiyormuş tatlım'ı tercih ediyormuş bunu söyledi.

Onbeş gün sonra farklı ehirlere dağılacağız gelecek ay yanına geleceğim dedim olur dedi.

gittiğinde de mesajlaştık iyi ki seni tanımışım :D falan dedi.

kız bugün gelecek bugün yarın cevabını verecek sizce cevabı ne olur

• Evet ilişkiye başlayalım.
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
  • Hayır kanka olalım
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Bir daha görüşmeyelim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yok mu başka fikri olan ey ahali

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam bu kız sizi sevmiş. Ama bazı hoşlanmadığı şeyleri yapmanızı iştemiyor. Sizde ona karsın anlayışlı davranın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ''aşkım hayatım gibi lafları sevmiyormuş tatlım'ı tercih ediyormuş bunu söyledi.'' şurda öldüm ya :D nedir bu ya :D te allaam... olur olur bu iş.. kabul edecektir :D

0|1
    0|0
    • valla inşallah eder bilemiyorum.dişarıda bir el tutma girişimimde dur şimdi olursa zaten hep tutarsın demişti.

• kesinlikle kabul etcek :)

1|1
    0|0
    • peki ben niye etmiycek diye düşünüyorum.geçmiş olumsuzluklardan mı.

ha buraya yazmadığım eklemediğim bişey yok.

• bilmiyorum

• bende bilemiyorum bakalım ne dicek merakla bekliyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• ''Kız seni kesinlikle reddeder bir kere senden soğumuş bence..senden nefret ediyor'' dememi beklemiyorsun heralde :P Kabul eder %99.3 :)

0|1
    0|0
    • peki kararımı dönünce vericem diye neden dedi.

• Bekletme işini kafana takma ki şöyle de düşünebilirsin bekletmesi daha iyi bence..Direk kabul etseydi ne düşünürdün mesela tanımıyor seni ama hemen evet diyor..Beklemesi ve düşünmesi doğru karar vermesini sağlar ve daha sağlıklı olur..Kızların çoğu da böyle zaten hoşlandığı birini çileden çıkarmaya bayılıyorlar

• geçen kız arkadaşımda böyle bişey yaşamıştım hem de daha ilerisini.

bakalım düşününce ne karar vercek.

• Bence evet olucak ama tanimak istiyicek dahada seni tam guveni oturdugunda o zaman isiniz tam anlamiyla olucak.

0|0
    0|0
    • evet daha 15 gün burada beraberiz daha sonra farklı şehirlere dağılıcaz ama yanına gelicem dedim.

tabii kabul ederse.peki neden dönünce cevap vericem dedi.

• Hayır kanka olalım

0|0
    0|0
  • olur olur dinimiz amin:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...