Yağ oranımı düşürürsem ne olur ?

Ne gibi değişiklikler olur vücudumda (özellikle spor yapanlar cevap yazarsa sevinirim)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranın düşerse vucudunda kaslar şekil almaya başlar ve vucut orjınal doğal halini kazanmış olur.

Dışarıdan da fit bir vucut görünür (:

0|1
    0|0
    • spor yapıyosun herhalde sen

• inşallah kardeşim saol yorumun için seni seçtim

• Rica ederim

Ayrıca teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Vucuda Göre Degişir O ! MeseLa Benim Yag Oranım Cok Düşüktür FuLL Kasdır AmA GösterişLidir ! Simdi sen yag Oranını Duşurupte incecik KaLma .) Spor Yaparak Sertleştirebilirsin !

0|1
    0|1
    • zaten inceyim çitlembik gibiyim vücutla surat aynı orantıda değil onu çözmek istiyorum açıkcası ben eşitlemek istiyorum yani ikisini

• EsitLemek istiyorsan kardesim spor yaparak bu eksikligini rahat bir sekilde giderebilicegine inanıyorum.

• Terleme oranı biraz azalır...Biraz daha güçlü olursun...Ama vücut Bruce Lee gibi bir hal alabilir..

0|1
    0|0
    • Yani şimdi benim vücut biraz ince yüz tombiş babadan almışım genlerde var yani orantılı değil vücutla yüzüm yüzdede bir incelme olurmu ?

• Yüzünde bir değişiklilik olmaz...

• 0|0
    0|0
    • vücutta gibi olurmu yüzde mesela vücutta göbek yerleri kasa dönüyo yüzde de olurmu aynı şey benim yüz baya şişman yani incelirmi biraz?

• kasların ortaya çıkarr

0|0
    1|0
  • Kaslar ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • zayıflarsın kaslar görünmeye başlar kendini daha hafif hissedersin

0|0
    0|0
    • zayıflıkla alakalı bişey değil hacı benim yüz biraz şişman vücuda göre zaten çok inceyim ama orantlı değil ikisi

• Yağ orani duştükçe kaslar belirginlesir ( varsa)

0|0
    0|0
    • yüzüm incelirmi yoksa aynımı kalır

• daha çok kas olur ktüle hacimsel

2|0
    0|0
  • Vücudun daha fit görünür.Asitli ve yağlı şeylerden uzak dur.

0|0
    1|0
  • Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın

0|0
    0|0
  • Yağ oranını düşürürsen sporda yapmıyorsan bir deri bir kemik kalırsın .

0|0
    0|0
Yükleniyor...