Şınav çekmek kas yapar mı?

Spor salonuna gitmeden evde şınav çekilerek kas yapılabilirmi? 3 tane şınav zorlan çekiyorum arkadaşlar

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Hmmmmm.. Şınav düşünülürse eğer kol, omuz, sırt, karın çalıştırır. daha ziyade kol ve sırt ama aslımda tüm vucut için. plank gibi düşün. yaparsın tabi lakin sadece şınavla biraz zor olur. bide 3 taneyle olmaz artması gerek onun ama zamanla artar bugün 3 yarın 5 öyle gider yani

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şınavla yetinme mekikte çek barfiks de çek dips hareketleri de yap daha fazla bilgi istersen ufak tefek bir şeyler söyleyebilirim

0|0
    0|0
    • Göğüs, karın, kol, bacak kası yapmak istiyorum :) daha önce hiç çalışmadım önerir misin bir şeyler

• şu an 60-65 kilo arası git gel yapıyorum tatil sayesinde :D

• 3ay

Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Zamanında çekiyordum, tek seferde 45-50 tane çekerdim kaslar gelişirdi ama şu an 15-20 zor çekerim.

0|0
    0|0
  • 3tane sinav zor cekiyorsan baya kas yaparsin 3x 20 yapabildikten sonra belki 1 seneni alir ozaman spor salonuna yazil veya kucuk kardesini uzerine oturt vesaire.

0|0
    0|0
  • Göğüsler belki. Yapar ama kol kası yapmaz pek

0|0
    0|0
  • Yapar

0|0
    0|0
    • Hergün mü çekmeliyim? yoksa 1 gün dinlenip 1 gün çekmeli miyim? Yani bir program önerir misin?

• Evet ben hergun 30 yapardim simdi haftada 3 gun tekte 30 toplam 90 yapiyorum ara sira tekte 50 yapiyorum

• şınav la yağlarını eritirsin gösterişli bir kas yapamazsın ama yararlı olur zorlaya zorlaya yap arttır

0|0
    0|0
    • Her gün mü?

• evet hatta günde sabah akşam öğlen yap sayı artar sağlıgına da kasınada yararlı olur

• Yapar tabiki

0|0
    0|0
  • Sence mümkün mü.

0|0
    0|0
    • Bilsem sorar mıyım? eğer yapmazsa boşuna yorulmak istemiyorum

• Yapamazsın hayal kurma boşuna. Evde kas yaparsın ama kompleks bir program lazım yeme içme çok önemli ağırlık için dambil ve halter edin. Beslenme düzeni ve antreman duzeniyke 2 aya şekle girmeye başlarsın.

• yapar ama az.

0|0
    0|0
Yükleniyor...