Bana yardımcı olun lütfen :(

Merhaba gençler :) .. Dün erkek arkadaşımla oturup konuşurken bana dikkatlice bakıp yüzümdeki tüylerden konuyu açtı .. Bense rahatsız oldum.. Hani nden erkekler bu konulara bu kadr meyilli ki .. Ağdayla alsam yüzümün maaf olacağından korkuyorum :(sevdiğim kızın temizliğine çok dikkat ederim ddi özellikle vücut temizliğine aman dikkat ddi.. Yüzümdeki tüylerin de lazerle halletmemi söyledi.. Ayni şekilde kollarımin da.. Tabi bunlar abartı şeklindeki tüyler değil çok yakından bakılınca dikkati çekiyo insanin her neyse.. Doktora gittiğim de hormonal bir bozukluk olmadığını bir hap verip bunun tüylerini hafifleteceğini söylemişti kullanmamıştım çünkü o esnada başka bir tedavi görüyordum yan etki yapmasından korktum.. Hap yöntemiyle azaltanlar oldu mu ya da siz ne düşünüyorsunuz bu konu da ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• erkek arkadaşım da arada şakayla karışık söylüyor bunu. Özellikle bıyık konusunda ama ne yapabiliriz yani, ağdayla alınacak kadar uzamadan alınmıyor onlar. O öyle yaptığında ben de onun ergen gibi olan bıyıkları ile dalga geçiyorum :) erkeklerin bu konuda konuşması kesinlikle çok yanlış bir şey. Bütün vücudumuz görünsün ya da görünmesin tüylerle kaplı. Gözenekleri korumak için tüyler önemli. Nesi var kollardaki tüylerin? Biz erkeklerin o iğrenç sırt, karın, göğüs kıllarına laf ediyor muyuz. Vücudu siyah kıllarla kaplı türk erkeklerinin bizim için böyle konuşması kadar saçma bir şey yok. Ayda bir bütün vücut ağdaya gidiyorum, lazer epilasyonu cildiye doktoru önermedi, tenim hassas. Ne yapayım yani. Boşver şu konuşanları. Tüyler önemli bir vücut için.

2|0
    0|0
    • çok haklısın bende snin gibi düşünüyorum .. Söylediğim zaman da türk erkekleri kıllı olur dio.. Normalde hic takıntım yoktur benim ama onun bu davranışı bazen canimi sıkıyor..

Erkekler Ne Diyor 3

• genel olarak hiç önyargılı biri değilim insanları bütün olarak ele alırım. Güzellikten önce kişiliğpine bakarım ama özellikle kolları kıllı bir kız grdüğüm zaman konuşmak bile istemiorum. Demekki gerçekten itici.

0|0
    0|0
  • bebenin şikayetleri var dile getirmiş alınacak bişey yok..dediğini yap..tüylü bir kızdan kimse hoşlanmaz..

0|1
    0|0
  • sarımsak sür bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer hormonal sebeplerle tüylenme varsa bu doktorunun da bahsettiği haplarla düzeliyor. ama kalanlara epilasyon yaptırman gerekebilir. zaten eğer aşırı tüylenme varsa epilasyon merkezleri seni hormon tedavisine yönlendiriyorlar. benim sana tavsiyem eğer çok aşırı değilse sakın epilasyon yaptırma. çünkü yaptıran arkadaşlarımdan biliyorum pek çare olmuyor. yakın arkadaşım lazere başladı. iki yıl devam etti. bir sonuç alamayınca şimdi iğneliye geçti. hala tam olarak bitmiş değil.

0|0
    0|0
  • benimde yüzümdekiler cok inceydi ama günesde belli oluyordu yakinda oturan insana diye gittim lazere simdi baya azaldi ama 8 seyans oldu artik tek sorunum yüzüm biraz hassas tüyleri alinca sivilce cikmaya basladi ama zamanla onlarda geciyor

0|0
    0|0
  • esmer misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...